BÜLENT ERSOY'UN TRANSPRAN CESURLUĞU

Magazin Pazar 29 Ocak 2023 13:55

Türk müzik tarihinin en büyük İkonu olarak işaret edilen Diva Bülent Ersoy Affet Sahne, Bahçeşehir'de transparan elbisesiyle damgasını vurdu.

BÜLENT ERSOY'UN TRANSPRAN CESURLUĞU

Türk müzik tarihinin en büyük   İkonu olarak işaret edilen Diva Bülent Ersoy Affet Sahne, Bahçeşehir’de transparan elbisesiyle damgasını vurdu.

Dünyaca ünlü starlar Beyonce , Kim Kardashia’ın  iç çamaşır kullanmadan cesurca giydiği  transparan elbise  akımına Diva Bülent Ersoy’da dahil oldu.

İzdiham’ın yaşandığı konserde ,  Diva Bülent Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının büyük tezahüratlarıyla sahneye çıktı. Türk müzik tarihinin en büyük   İkonu olarak işaret edilen Diva Bülent Ersoy ikonik tarzı ve eşsiz sahne performansı ile büyüledi.

Siyah derin göğüs dekolteli Gülşah Saraçoğlu imzalı transparan   hot couture elbisesi, tepeden tırnağa ders niteliğindeki sahne imajı ile Diva kendine hayran bıraktı. Diva’ya sahne öncesinde özel karşılama yapıldı. Hayranları tarafından gece boyunca “divaların divası” sözleriyle iltifatlar yapılırken kadehler “sen çok yaşa divamız “sloganlarıyla kaldırıldı.

Bülent Ersoy ‘un haftalar öncesinden sold out olan Affet Sahnesinin zınga zınk dolu olması sebebiyle yer bulamayan hayranları mekânın kapısından geri dönmek zorunda kaldı. Dönen hayranlarının gelecek konsere rezervasyon yaptırdığı öğrenildi.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR