cüzdan mobil

BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Güncel Cumartesi 15 Ocak 2022 09:00

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi istihdam edilmek üzere; toplam 16 Sözleşmeli Personel alıyor.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sözleşmeli Personel alacak

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi istihdam edilmek üzere; toplam 16 Sözleşmeli Personel alıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda” yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre 2020 KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın belirtilen pozisyonlarda Üniversitenin bünyesinde istihdam edilmek üzere; toplam 16 (onaltı) adet sözleşmeli personel alınacak.

Başvuruların ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 (onbeş) gün içinde www.mehmetakif.edu.tr internet sitesinde bulunan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle belirtilen belgelerle birlikte 26/01/2022 tarihine kadar Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı ( İstiklal yerleşkesi içerisindedir.) adresinde olacak şekilde posta ile gönderilmesi veya elden teslim edilmesi gerekmektedir.

İlanda belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular, ilan şartlarına uygun olmayan başvurular, postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecek.

Adaylar sadece tek bir unvan için başvuru yapacak. Birden fazla unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki unvan için yapılan başvuru da geçersiz sayılacak.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR