ÇOCUKLAR, 100. YIL COŞKUSUNU RESİMLE ARAS KARGO 2023 TAKVİMİNE TAŞIDI

Ekonomi Çarşamba 25 Ocak 2023 07:00

Aras Kargo, çalışanlarının 6-12 yaş arası çocuklarının katılımıyla düzenlenen ve bu yılki teması "Cumhuriyet'in 100. Yılı" olarak belirlenen resim yarışmasının dördüncüsünü gerçekleştirdi.

Çocuklar, 100. yıl coşkusunu resimle Aras Kargo 2023 takvimine taşıdı

Aras Kargo, çalışanlarının 6-12 yaş arası çocuklarının katılımıyla düzenlenen ve bu yılki teması "Cumhuriyet'in 100. Yılı" olarak belirlenen resim yarışmasının dördüncüsünü gerçekleştirdi.

Aras Kargo, çalışanlarının 6-12 yaş arası çocuklarının katılımıyla düzenlenen ve bu yılki teması 'Cumhuriyet'in 100. Yılı' olarak belirlenen resim yarışmasının dördüncüsünü gerçekleştirdi.

Şirket açıklamasına göre, çalışanların çocuklarının katılımıyla düzenlenen yarışma sonucunda 2023 yılı takviminde yer alacak resimler, Aras Kargo yöneticilerinden oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Miniklerin seçilen resimleri 'Cumhuriyet'in 100. Yılı Takvimi'nde yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, 'Dünyayı çocuklarımızın gözünden gördüğümüz bu etkinliği her yıl bizler ve Minik Araslar heyecanla bekliyoruz. Bu yıl konsept olarak belirlediğimiz 100. yıl teması ile çocuklarımızın Cumhuriyetimizi rengarenk betimlemeleri bize ayrı bir gurur yaşattı.' açıklamasını yaptı.

Takvimde resimleri yer alan minik Araslara çerçeveli olarak kendi yaptıkları resimleri, Aras Kargo 2023 takvimi ve sürpriz hediyeler armağan edildi.

İlk olarak 2019'da hayata geçirilen projede minik Araslar, kendi gözlerinden Aras Kargo'yu resmetmişti. 2020 takviminde ise pandemi döneminde çocukların, kargo çalışanı anne ve babalarını pandeminin kahramanları olarak resmetmesi herkesi duygulandırmıştı.

Geçen yıl da şirketin sürdürülebilirlik gündeminden yola çıkarak 'çocuk ve çevre' temasıyla kendi bakış açılarından çevre konusunu resmeden çocuklar, çevreyi korumanın önemine bir kez daha dikkati çekmişlerdi.

 

 

 

 

ABONE OL