kod m0b0

ELEGANT SEKSİ DİVA

Magazin Pazartesi 06 Şubat 2023 04:56

Türk müzik tarihinin en büyük   İkonu olarak işaret edilen Diva Bülent Ersoy Gazino Maslak'ta   verdiği konserinde ikonik tarzı ve eşsiz sahne performansı ile büyüledi.

ELEGANT SEKSİ DİVA

Bülent Ersoy ‘un haftalar öncesinden sold out olan zınga zınk dolu olan Gazino Maslak sahnesine yer bulamayan hayranları için mekânın oturma kapasitesi %25 artırıldı, gecenin rezervasyonları günler öncesinden doldu.İzdihamın yaşandığı konserde, Diva Bülent Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının büyük tezahüratlarıyla sahneye çıktı.

Gülşah Saraçoğlu imzalı siyah elbisesi, tepeden tırnağa ders niteliğindeki sahne imajı ile Diva kendine hayran bıraktı.Akom tarafından yapılan İstanbul için fırtına ve kar uyarısına rağmen Diva Bülent Ersoy sevgisi izdiham yarattı. Soğuk havaya rağmen Diva da hayranları da coşku dolu saatlere imza attı. 

Hayranları tarafından gece boyunca “Elegant Seksi Diva” sözleriyle iltifatlar yapıldı.Finalde sevenlerinin isteğini kırmayan Diva üç kere bis yaptı. Hayranlarının çatal, bıçaklarla masa ve tabaklara vurarak bis isteğine tepkisiz kalmayan, hayranlarını kırmayan Diva 3 kez bis yaparak rekor kırdı.Cumartesi gecesinin tüm gazinolar içeresinde   seyirci rekoru ile şampiyonu diva oldu.  Gazinolar arası savaşta bu haftanın şampiyonu yine diva oldu.

 

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR