"FENOMENLER KONUSUNDA BENDE NEGATİFİM"

Magazin Salı 21 Kasım 2023 01:56

Başarılı sanatçı Haktan Luvia Yeşilköy sahnesinde muhteşem bir performansa imza attı. Sezonun ikinci programı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Haktan, verdiği samimi yanıtlarla dikkat çekti.

"FENOMENLER KONUSUNDA BENDE NEGATİFİM"

Son dönemde adları kara para ve kirli iş ilişkileri ile anılan sosyal medya fenomenleri ile ilgili, ''Bende bu konuya şahit olan herkes gibi, çoğunluk gibi negatif düşünüyorum ve yargının gereğini yapacağına inanıyorum.'' ifadelerini kullanan Haktan, ''30 yıldır sahnelerdesin, o kadar büyük paralar kazanabildiniz mi?'' soruna ise, ''Evet desem, allah diyecekler. Hayır desem vay ve diyecekler. Biz orta direğiz kardeş. Düzgün bir şekilde insanlığımızı ve işimizi yapmaya çalışıyoruz.'' yanıtını verdi.

RAP MÜZİK KÖRİ VE BARBEKÜ SOSU GİBİ

Müziğin bir miras olduğunu hatırlatarak ''Peki sizce rap müzikte bir kültür mirası mıdır?'' sorusu karşısında rap müziği köri ve barbekü sosuna benzeten başarılı sanatçı, ''Bu yemeğe daha çok su katılır. Ülkemiz çok geniş skalada bir müzik zevkine ve tarzına hitap ediyor. Unutulmamalı ki herkes ve her şey devrini yaşar.'' ifadelerini kullanırken, ''Kültür mirasları içinde küfür ve argo barındırabilir mi?'' sorusu karşısında tavrını ''Çok geniş bir pencereden bahsediyoruz ancak benim penceremden bakınca dinlememeyi tercih ederek pencereyi kapatıyorum.'' sözleriyle net bir şekilde koydu.

Röportajın ardından sahnedeki yerini alan Haktan, şarkıları ve eşsiz yorumu ile kendisini dinlemeye gelen müzikseverlere tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR