SGK2
SGK2

GÖKCAN SANLIMAN ''OLSUN SEVGİLİM'' İLE YAYINDA!

Magazin Cuma 23 Ekim 2020 04:42

Pop rock müziğin başarılı temsilcilerinden sanatçı Gökcan Sanlıman, 4. stüdyo albümü öncesi albümün habercisi olan ''Olsun Sevgilim'' adlı şarkısını dinleyicilerle buluşturuyor.

GÖKCAN SANLIMAN ''OLSUN SEVGİLİM'' İLE YAYINDA!

Sözü ve müziği Gökcan Sanlıman’a ait olan Olsun Sevgilim şarkısının düzenlemesinde Alex Tsyntsaru imzası bulunuyor.

Yaylı enstrümanlar ve piyano ile uyum içerisinde yakaladığı vokal performansıyla etkileyici bir ahenk yakalayan sanatçı, sevenlerini derin bir yolculuğa çıkarıyor.

Uzun zamandır albüm hazırlıklarını sürdüren ve titizlikle çalışan Gökcan Sanlıman'ın, albüm öncesi son single’ı olan Olsun Sevgilim şarkısının klibi Deniz Özgün yönetmenliğinde çekildi.

Klibinde piyano çalan Gökcan Sanlıman’a etkileyici bir dans koreografisi eşliğinde iki dansçı duygusal görüntüler ile eşlik ediyor.

Çalışmasında aşkı piyanonun başında yalın bir şekilde anlattığını ifade eden başarılı sanatçı duygularını:‘’Olsun Sevgilim piyanoda bestelediğim ve sade olmasını istemem nedeniyle aranjmanında da olabildiğince çabasız ve net davrandığım bir şarkı oldu. Duygularımı beni dinleyenlere  bir piyano ve hüzünlü yaylılar eşliğinde, onlarla dertleşir gibi anlatmak istedim.’’şeklinde ifade ediyor.

Gökcan Sanlıman’ın yeni albümü öncesi son teklisi ‘’Olsun Sevgilim’’ Hokus Pokus Yapım&Avrupa Müzik işbirliğiyle 23 Ekim itibarıyla tüm platformlarda yayında!

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR