Halkbank ekonomi web

HERO TÜRKİYE'YE ATAMA

Ekonomi Salı 16 Ağustos 2022 07:00

136 yılı aşkın bebek gıdası uzmanlığı ile tanınan İsviçreli uluslararası gıda şirketi Hero'nun Türkiye operasyonun Pazarlama Direktörlüğü görevine Gökçe Uysal Kurer getirildi. Uysal, yeni görevinde Hero Türkiye'nin pazarlama operasyonunun yanı sıra markanın uzun dönem stratejilerini ve projelerini yürütecek.

HERO TÜRKİYE'YE ATAMA

136 yılı aşkın bebek gıdası uzmanlığı ile tanınan İsviçreli uluslararası gıda şirketi Hero’nun Türkiye operasyonun Pazarlama Direktörlüğü görevine Gökçe Uysal Kurer getirildi. Uysal, yeni görevinde Hero Türkiye’nin pazarlama operasyonunun yanı sıra markanın uzun dönem stratejilerini ve projelerini yürütecek.

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümü mezun olan Kurer, kariyerine 2010 yılında Hayat Kimya Global’de başladı. 2010 – 2022 yılları arasında Barilla markasında sırasıyla Marka Müdürü, Pazarlama Müdürü ve Pazarlama ve Kategori Geliştirme Müdürü görevlerini üstlendi. Barilla’da geçirdiği 12 yıl boyunca Kurer, farklı kategorilerdeki lokal ve global markaların stratejik pazarlama yönetimi, farklılaşma stratejileri ve iletişim alanlarında çalışmalarını yürütüp, tüm pazarlama ve kategori geliştirme çalışmalarından sorumlu oldu.

ABONE OL