İMKANSIZ BİR AŞK HİKAYESİ: HIRSIZ!

Magazin Cuma 27 Mayıs 2022 04:04

Türk rap müzik sanatçısı ve söz yazarı Patron, Hırsız isimli yeni teklisini 27 Mayıs tarihinde dinleyicilerle buluşturdu. 

İMKANSIZ BİR AŞK HİKAYESİ: HIRSIZ!

Türkiye’nin en çok dinlenen rap sanatçılarından Patron, Hırsız isimli yeni şarkısını kendi cümleleri ile şu şekilde ifade ediyor: '' Hırsız; mantığının onaylamadığı bir ilişkiye istemsizce sürüklenip, bağlanmaman gereken birisine duygusal olarak bağlanmanın acısını anlatıyor. Umarım herkesin keyifle dinleyeceği ve kendinden bir şeyler bulabileceği bir şarkı olur.''

20 yılı aşkın bir süredir Türkçe sözlü rap müzik yapan ve 12 albüm, 35 tekli ve 1 EP yayınlayan başarılı sanatçı Patron’un Hırsız isimli yeni şarkısının sözleri kendisine, prodüksiyonu ise Furkan Karakılıç’a ait. 

İmkansız bir aşk hikayesine konu olan Hırsız şarkısının klip çekimi için Silvyo Behmoaras yönetmenliğinde kamera karşısına geçen sanatçı, şarkının hikayesinin fantastik bir dünyayla anlatıldığı video klibi de izleyicilerle buluşturdu. Patron, projenin fotoğrafları için ise Boğaç Dalkıran'ın objektifine poz verdi.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR