KİDZANİA'DA 2024'E NEŞELİ 'MERHABA'

Magazin Perşembe 07 Aralık 2023 01:47

KidZania İstanbul, her yıl olduğu gibi bu sene de ışıl ışıl sokakları, birbirinden renkli ve keyifli aktiviteleriyle yeni yılı karşılamaya hazır. KidZania, aralık ayı boyunca hafta sonu düzenlenecek çekilişlerle ziyaretçilerini sürpriz hediyelerle buluşturacak. KidZania İstanbul ziyaretçileri, her gün düzenlenen birbirinden eğlenceli aktivitelerle 2024'ü kutlayacak.

KidZania'da 2024'e neşeli 'Merhaba'

KidZania İstanbul, tüm sene boyunca ziyaretçilerine, onları eğlenceli etkinliklerle buluşturarak eğlenerek öğrenme deneyimi sundu. Şimdi, 2023'ün sona erdiği bu özel dönemde KidZania İstanbul, yılı neşeyle uğurlamak ve 2024'e muhteşem bir başlangıç yapmak için aralık ayı boyunca birbirinden özel sürprizler hazırladı.

Ziyaretçileri çeşitli sürprizler bekliyor

Aralık ayı boyunca KidZania İstanbul ziyaretçileri, yapılacak muhteşem çekilişlerle hediye kazanma fırsatı bulacak. Çekilişler, her cumartesi ve pazar günü, saat 14:00’te başlayacak olan sokak eğlenceleri öncesinde KidZania karakterleri Urbano, Vita, Beebop ve Chika’nın katılımıyla yapılacak. Şehir meydanında gerçekleşecek çekilişlerde kazananlar, KidZania girişlerinin de dahil olduğu birbirinden özel hediyelerin sahibi olacak.

Dolu dolu sınırsız eğlence

Aralık ayının her gününü yılbaşı coşkusuyla dolduran KidZania İstanbul, bu heyecanlı dönemde ziyaretçilerini renkli etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Enstrüman eşliğinde yeni yıl şarkıları, çevre bilinci kazandıran geri dönüşüm atölyesi, heykel oyunu, üfleyen balon oyunu ve sandalye kapmaca gibi etkinliklerle yeni yıl coşkusu ziyaretçileri bekliyor.

Işıltılı yılbaşı süslemeleri

KidZania İstanbul, yılbaşı ağacı ve yeni yıl süslemeleriyle de ziyaretçilerine görkemli bir atmosfer vaat ediyor. Şehrin ışıl ışıl sokakları, neşeli maskotlar ve yılbaşı ruhuyla dolu atmosferde, yeni yıl coşkusu KidZania’da bir başka yaşanacak.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR