​MARMARİS RESERVE BY KIZILBÜK İLE OTEL KONFORUNDA, LÜKS TATİL EVLERİ!

Ekonomi Perşembe 08 Haziran 2023 07:00

Sinpaş güvencesi ve Kızılbük GYO uzmanlığıyla hayata geçirilen Marmaris Reserve By Kızılbük projesi 82 özel butik konut tipi ile inşa ediliyor.

​Marmaris Reserve By Kızılbük ile otel konforunda, lüks tatil evleri!

• YILDIRAY GÖKKAYA

Gayrimenkul sektöründe yarım asırlık tecrübeye sahip Sinpaş güvencesiyle Kızılbük GYO tarafından hayata geçirilen Marmaris Reserve by Kızılbük projesi her detayın düşünüldüğü evleriyle otel konforunda denize sıfır yaşamı yalnızca 82 özel butik konutuyla sunuyor.

Gayrimenkul sektöründe her zaman farklı ve kazandıran projeler gerçekleştirdiklerini belirten Kızılbük GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, proje hakkında şu bilgileri verdi: “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projeler her zaman eşsiz konseptleri ve ilkleri barındıran detaylarıyla memnuniyet yaratan gayrimenkul yatırımları oldu. Marmaris’te kendine ait eşsiz koyuyla denize sıfır konumlanan Marmaris Reserve by Kızılbük projemizde müşterilerimize Full Decorated & Full Services konseptiyle sadece bavullarını alıp yeni bir yaşama başlayabilecekleri eşyalı, sadece 82 adet ev sunuyoruz. Üstelik projemizden ev sahibi olan yatırımcılarımız, yıl boyunca otel konforundaki hizmetlerimizden de faydalanarak hem ev hem de tatil rahatlığını aynı anda yaşayabilecek.”

Kazandıran Yatırım 

Avantajlı ödeme planları ve lansman fiyatlarıyla satışa sunulan sınırlı sayıdaki Marmaris Reserve evleri yatırımcılarını bekliyor.

Projenin yatırımcısına büyük bir kazanç da sağlayacağının altını çizen Mahmut Sefa Çelik şöyle konuştu: “TÜİK verilerine göre, Türkiye’de turizm geliri 2022 yılında yüzde 53,4 artışla 46,2 milyar dolar düzeyinde oldu. Bu yılın ilk üç ayına bakacak olursak yine turizm geliri, 8,6 milyar dolar olarak gerçekleşti. İnsanların dinlenme, yenilenme, seyahat etme ve tebdili mekan ile kendilerine ve sağlıklarına zaman ayırma ihtiyaçları arttı. Projemiz tam da bu alanda büyük bir ihtiyaca yanıt veriyor. Ayrıca yine Marmaris’te yükselen devre mülk projemizi satışa açtığımız tarihten (Temmuz 2020) bu yana ortalama devre mülk fiyatımız %472 kazanç sağlarken, güçlü yatırım enstrümanı olarak bilinen dolar %179, euro %174, altın ise %151 kazanç sağladı. Getiri yönündeki bu güçlü artışın etkisiyle projemiz akıllı yatırımcılara da hitap ediyor.

Tek İhtiyacınız Bavulunuz 

Tüm daireleri istinasız panoramik deniz manzaralı olan projede yalnızca 82 daireyle sınırlı olan evlerin hepsi bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek yatak odası takımından beyaz eşyaya, oturma grubundan küçük ev aletlerine kadar eksiksiz şekilde tasarlandı. Projede her bir ev dekorasyon trendleri baz 

alınarak, sakinlik ve dinlendirici etki bırakan dingin renklerle ve doğadan ilham alan dokular ön plana çıkarılarak dekore edilecek. Ayrıca, bölgenin şifalı termal suları gibi doğal kaynaklarının yanı sıra SPA imkanları da sunacak olan projede; deniz ve orman manzaralı sonsuzluk havuzu, talassoterapi havuzları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, buz çeşmesi, şok havuzlar, şok duşlar, jakuzi, masaj odaları, sıcak taş yataklar, macera duşları, yoga, yüz/vücut bakım odaları, dinlenme alanları ev sahiplerinin kullanımına sunulacak. Marmaris Reserve’de; özel kumsal, termal havuz, sonsuzluk havuzu gibi ortak kullanım alanlarının yanı sıra 5 yıldızlı otel konforunda housekeeping hizmetleriyle de keyifli ve zahmetsiz bir yaşam için her ayrıntı bulunuyor. 

ABONE OL