RED BULL 64 BARS SERİSİNİN SON KONUĞU LİL MURDA OLDU!

Magazin Cumartesi 26 Kasım 2022 04:36

Red Bull 64 Bars'ın yeni konuğunun Lil Murda olduğu son bölümü Red Bull TV ve HipHopLife YouTube hesabında Türkçe Rap severlerle buluşuyor.

Red Bull 64 Bars Serisinin Son Konuğu Lil Murda Oldu!

İlgi çekici konsepti ile alanındaki en iddialı isimleri zorlu bir söz yazımı maratonuna davet eden Red Bull 64 Bars, Türkçe Rap dünyasına heyecan katan formatına hız kesmeden devam ediyor. Red Bull 64 Bars’ın yeni konuğunun Lil Murda olduğu son bölümü Red Bull TV ve HipHopLife YouTube hesabında Türkçe Rap severlerle buluşuyor.

Red Bull 64 Bars; Türkiye serüvenini Türkçe Rap dünyasının en iddialı isimleriyle birlikte sürdürüyor. Türkçe Rap alanında heyecan verici bir meydan okuma niteliği taşıyan Red Bull 64 Bars serisi kapsamında alanının en başarılı sanatçıları stüdyoda 64 satırlı şarkılar üretiyor.

Prodüktör koltuğunda Pango’nun oturduğu serinin son bölümünde Türkçe Rap müziğin önemli isimlerinden Lil Murda mikrofon başına geçiyor. Rap müziğe 2009 yılında adım atan, birçok albüm ve bestede de imzası bulunan Lil Murda’nın sıfırdan yarattığı 64 satırlık parça, 24 Kasım itibarıyla Red Bull TV’de ve HipHoplife YouTube hesabında yerini alıyor.

Rap dünyasının en yetenekli isimlerinin yer aldığı Red Bull 64 Bars’ın tüm bölümlerine http://redbull.com/64bars adresinden ulaşılabiliyor.

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR