YENİ ADI CORENDON ALANYASPOR

Spor Pazartesi 15 Ağustos 2022 14:45

Türkiye ve Avrupa'da spora ve sporcuya verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren Corendon Turizm Grubu, Alanyaspor'la isim sponsorluğu anlaşması imzaladı. Akdeniz ekibi 5 yıllık anlaşma sonrası 2022/2023 sezonundan itibaren Spor Toto Süper Lig'deki mücadelesini "Corendon Alanyaspor" ismiyle sürdürecek.

YENİ ADI CORENDON ALANYASPOR

Türkiye ve Avrupa’da spora ve sporcuya verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren Corendon Turizm Grubu, Alanyaspor’la isim sponsorluğu anlaşması imzaladı. Akdeniz ekibi 5 yıllık anlaşma sonrası 2022/2023 sezonundan itibaren Spor Toto Süper Lig’deki mücadelesini “Corendon Alanyaspor” ismiyle sürdürecek.

İsim sponsorluğunun yanı sıra aynı zamanda Alanyaspor’a ait birçok reklam alanında logosu ile yer alacak olan Corendon, anlaşma ile ayrıca turuncu-yeşilli takıma ulaşım desteği de sağlayacak. “Corendon Alanyaspor” deplasman maçlarına Corendon Airlines ile uçacak.

'CAMİAYA LAYIK OLACAK İŞLER YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ'

'Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer imza töreninde yaptığı konuşmada, “Corendon olarak, Antalya bizim en büyük destinasyonumuz. Türkiye'de turizmin başkenti olan Antalya'nın incisi Alanya ilçemiz, aynı zamanda Türk futbolunun en iyi ve en prestijli takımlarından birine sahip. Markaların, faaliyet gösterdikleri şehrin spor aktivitelerini ve kulüplerini desteklemesi gerektiğini düşünüyoruz. Biz de bu inançla Alanyaspor ile şimdiye kadar olan iş birliğimizin çıtasını yükselterek yeni bir adım daha atıyoruz. Elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabartan Alanyaspor'un, yeni dönemde isim sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz. Başta Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu olmak üzere tüm Alanyaspor yönetimine bize gösterdikleri bu iş birliği fırsatı ve destek için çok teşekkür ediyorum. Bu iş birliğini bir sponsorluk anlaşmasından daha fazlası olarak görüyoruz. Alanyaspor’un her zaman yanında olmaya ve bu camiaya layık olacak işler yapmaya çalışacağız. Çok kıymet verdiğimiz isim sponsorluğu anlaşmasının hayırlı olmasını, Corendon Alanyaspor’un başarısına katkı sağlamasını diliyorum."dedi.

'ALANYASPOR'A İNANCIMIZ TAM'

Şimdiye kadar yapmış oldukları sponsorluklarla turizmin ve sporun dinamizmini bir arada tutmaya çalıştıklarını ve Alanyaspor'un Süper Lig'de bu sezon hedeflediği yerlere geleceğine inancının tam olduğunu ifade eden Karaer, “Sadece futbola değil sporun farklı branşlarına destek olmayı bir sorumluluk olarak görüyoruz. Sporun birleştirici gücünden ilham alarak, genç sporcularımıza ve kulüplerimize değer katmaya çalışıyoruz. Şirket kültürümüzü yansıtan bu vizyonla, sporun gelişimine katkı sağlamak her zaman faaliyetlerimiz kapsamında olacak” diye konuştu.

ÇAVUŞOĞLU: CORENDON BİR DÜNYA MARKASI

Corendon Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise, "Bir dünya markası olan Corendon ile büyük bir iş birliği anlaşması yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu büyük anlaşmayla, Süper Lig'deki 7'nci sezonumuzda kulübümüzün adı artık 'Corendon Alanyaspor' olarak anılacak. Corendon ile geçtiğimiz yıl başlayan iş birliğimizi daha da yukarıya taşıyoruz. Bu birlikteliğin uzun yıllar davem etmesini diliyor, Sayın Yıldıray Karaer başta olmak üzere, Corendon Turizm Grubu yönetimine ve Corendon Airlines ailesine teşekkür ediyorum. Bu birlikteliğin, Antalya’nın büyük iki markasına da hayırlı olmasını temenni ediyorum.”ifadelerini kullandı.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR