DÜDÜĞÜ ASTIM

Magazin Pazar 24 Eylül 2023 04:55

8.Kardeş Kültürlerin Festivali kapsamında Selçuk Balcı'dan hemen sonra sahnedeki yerini alacak olan Mustafa Ceceli'de tıpkı meslektaşı gibi basın mensuplarını kulisinde ağırlayarak muhabirlerin sorularını yanıtladı.

DÜDÜĞÜ ASTIM

''Birçok kişiyle ve dünyaca ünlü isimlerle düet yaptım. Yeni albümde de Yıldız Tilbe bir düetim olacak.'' ifadeleriyle hayranlarına müjde veren Ceceli, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu ''çocuk'' açıklamasına da açıklık getirdi. ''Şöyle ki; Ben emekli oldum. Emekli bir hakem gibi düşünün. Düdüğü astım. Hakemliği bırakan maç yönetmez düdüğü asar. Benimkide bu misal.'' ifadelerini kullanan başarılı sanatçı, bundan sonra kendini çocuğuna ve eşine adadığını söyledi.

Oğlunun 5 yaşından beri piyano çaldığını ve uluslararası platformlarda beş kez dereceye girdiğini dile getiren Ceceli, ''Yolunu kendisi çizecek ve çizdiği yolda her zaman yanında olacağız'' dedi.

OJELİ ERKEK POLEMİĞİNE KİMSEYİ KIRMAMAK ADINA ''ÇEKİMSER'' KALDI

Bir muhabirin Sinan Akçıl'ın ''Transparan giyen erkek popçular bana gevşek geliyor. Ojeyi kız arkadaşımda görmek isterim, rakibim erkek popçu da değil. Büyük rezalet!" açıklamasını hatırlatarak ''Bu konuda neler söyleyeceksiniz?'' demesi üzerine kimseyi kırmamak ve yanlış bir ifade kullanmamak adına çekimser kalmak istediğini dile getiren Ceceli, ''Bunlar son derece köşeli konular, köşeli sorular. Ben çekimser kalmak istiyorum bu soru karşısında'' dedi.

ADANMIŞ HAYATLARIN UMUDU İTİRAFI

Son olarak ''Bu kadar şarkıda eserde imzanız var ama koyu bir Galatasaray taraftarı olmanıza rağmen Galatasaray taraftarlarına bir marş armağan etmediniz. Bu yönde bir çalışmanız olacak mı?'' sorusunu da yanıtlayan başarılı sanatçı Mustafa Ceceli, ''Aslında var. Pek kimse bilmez ama tribünde efsaneler arasına girmiş ''Adanmış Hayatların Umudu''nu seslendiren benim. Bunuda yüksek seste ilk defa dile getiriyorum. Şimdiye kadar pek dillendirmedik. Bir tanede olsa marşımız var.'' sözleriyle röportajı sonlandırarak sahnedeki yerini aldı...

Etkinlik alanını dolduran müzikseverlerin coşkulu tezahüratları eşliğinde sahneye çıkan Mustafa Ceceli, hit olmuş şarkılarını binlerce hayranı ile birlikte koro halinde seslendirdi.

CECELİ İN THE HOUSE

Sahnesinin bir bölümünde dj setinin başına geçerek çaldığı elektronik disco şarkılarla sürpriz bir performansa imza atan Ceceli, bu bölümde alkış yağmuruna tutuldu.


ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR