METİN AROLAT İLE 90'LARA DÖNDÜLER

Magazin Salı 20 Ağustos 2019 09:07

90'ların sevilen sanatçısı Metin Arolat önceki gece "Azka Yaz Konserleri" kapsamında Bodrum Bardakçı Koyu'ndaki Azka Otel'de muhteşem bir konsere imza attı.

METİN AROLAT İLE 90'LARA DÖNDÜLER

Sevenleri Metin Arolat ile 90’lı yıllara geri döndü. Sanatçıyı dinlemeye gelenler 90'ların yanı sıra Arolat'ın repertuvarında bulunan "Yalnızlık Senfonisi", "Yandım", "Vazgeç Gönül", "Dudu" gibi şarkılarla da eğlendiler. Gece boyunca doğum günü olan herkesin doğum gününü kutlayan Arolat "Ben bir şarkı yapmıştım. Bu şarkı insanların yaşını ortaya çıkaran şarkıdır. Bu arada anneme benim yaşımı soruyorlarmış. Metin kaç yaşında? diye. Annem de valla evladım ben bile bilmiyorum diyormuş." sözleri ile tüm misafirleri güldürmeyi başarırken "Dert Değil" şarkısını da seslendirdi.

Azka Otel'de müzikseverlere muhteşem anlar yaşatan Metin Arolat, sesi ve sahne performansı ile göz doldururken misafirlerden tam not aldı. Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Arolat "Hayatımda en sevdiğim şarkı, lütfen hep beraber söyleyelim." diyerek Şebnem Ferah'ın unutulmaz eseri "Sil Baştan"ı sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan söyledi.

Yaklaşık olarak üç saat süren sahne performansının ardından gelen herkese teşekkür eden Metin Arolat, alkışlar eşliğinde sahnesini noktaladı.