AÇIKHAVA'DA HASRET GİDERDİ

Magazin Çarşamba 17 Ağustos 2022 04:58

Türkiye'nin efsane müzik grubu MFÖ, uzun zaman sonra ilk kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde sevenleriyle buluştu.

AÇIKHAVA'DA HASRET GİDERDİ

“ÜÇÜMÜZÜN SÖYLEMESİNE HASRET KALMIŞIZ”

Bir süredir tedavisi devam eden Uğur Özkan’ın sahnelere dönmesiyle MFÖ uzun bir aradan sonra tam kadro olarak ilk kez Kuruçeşme Açıkhava'da konser verdi. Sevenlerinin tüm şarkılarına eşlik ettiği gecede MFÖ, “Sizin söylemenize hasret kalmışız, üçümüzün söylemesine hasret kalmışız” sözleriyle mutluluklarını dile getirdiler. Biletleri günler öncesinden tükenen konserlerinde binlerce müziksevere unutamayacakları bir gece yaşatan efsanelerin sahnesinde yaşanan coşku görülmeye değerdi.

SEYİRCİYE YILDIZLI ON

Hit şarkılarını eşsiz performansları eşliğinde sahneye taşıyan MFÖ seyircilerini davet ettikleri ses oyunu ile konserlerini interaktif bir şova dönüştürdü. Binlerce hayranının bire bir uydukları performanslarına MFÖ’den yıldızlı on  geldi.

“NEŞEMİZ GELDİ”

MFÖ, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Uğur Özkan sağlık durumuyla ilgili “Tedavi süreci olumlu gidiyor. Sahneye çıkmamda hiçbir engel yok. Her şey güzel gidiyor” sözleriyle sevenlerinin içini bir kez daha rahatlattı. Grup arkadaşlarının aralarına dönmesiyle uzun bir aradan sonra ilk kez bir arada sahneye çıkacak olan gruptan Fuat Güner “Özkan’sız konserlerimiz olmuyordu. Biz de yapmıyorduk zaten. Şimdi geldi” derken Mazhar Alanson “Özkan geldi diye çok mutluyuz. Birimiz eksik olunca olmuyor. Nihayet neşemiz geldi” sözleri ile mutluluğunu dile getirdi. Az ve öz konserimiz olacak diyen MFÖ, yeniden bir araya geldikleri ilk konserlerini Kuruçeşme Açıkhava’da verdi.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR