AJDA PEKKAN VE KENAN DOĞULU'YLA İSTMARİNA'DA "HARİKA" AÇILIŞ

Magazin Pazartesi 16 Nisan 2018 08:21

Türk Pop Müziğinin iki ünlü yıldızı Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu İstMarina Alışveriş Merkezi sahnesinde bir araya geldi ve "Harika" parçasını birlikte seslendirdi. İlk kez bir alışveriş merkezinde konser veren ikili, hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Ajda Pekkan Ve Kenan Doğulu'yla İstmarina'da "Harika" Açılış

Kartal’da denize nazır konumuyla kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, açılış etkinlikleri kapsamında 14 Nisan Cumartesi günü Türkiye’nin Süperstar’ı Ajda Pekkan ile Türk pop müziğinin yıldız ismi Kenan Doğulu’yu aynı sahnede buluşturdu.

Konser programı, Kenan Doğulu’nun performansıyla başladı. Kenan Doğulu’nun sahne performansı sırasında konser alanı, led bileklikler ve balon şovuyla renklendi. Ajda Pekkan’ın sahneye çıkması ve ikilinin “Harika”, “Tutamıyorum Zamanı”, “Düşünme Hiç” şarkısını birlikte seslendirmeleri ile birlikte coşku zirveye tırmandı. Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu, 10 bin kişinin katıldığı konserde hayranlarının yoğun ilgisine muhteşem sahne performanslarıyla karşılık verdi.

Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu, konser sonrasında kendilerini ağırlayan İstMarina Alışveriş Merkezi’ne teşekkür ederek, bu özel projeyi İstanbul’a kazandıran alışveriş merkezinin yatırımcıları DAP Yapı ve Emlak Konut GYO ile alışveriş merkezinin yönetimini üstlenen JLL Türkiye’yi tebrik etti.