"ALLAH BENİ ATEŞLERİN İÇİNDE ALDI"

Magazin Çarşamba 15 Mayıs 2019 00:30

Serenay Aktaş, aşk yaşayan eski sevgilisi Kenan Acar ile eski kız arkadaşı olan oyuncu Açelya Topaloğlu hakkında ilk kez konuştu. Aktaş, Acar ile Topaloğlu'nu adeta topa tuttu.

"Allah beni ateşlerin içinde aldı"

Güzel oyuncu Serenay Aktaş, önceki gün Nişantaşı City's AVM çıkışı objektiflere takıldı. Rol aldığı "Kim Daha Mutlu" filmin galası için kıyafet bakan güzel oyuncu, eski sevgilisi Kenan Acar'ın en yakın arkadaşı olan Açelya Topaloğlu ile birlikte olması hakkında ilk kez konuştu. Aktaş, eski sevgilisi ve eski yakın arkadaşını adeta topa tuttu. Serenay Aktaş,"Onlar hakkında konuşmayı hiç gerek duymadım. Aldığımız oksijenler çok zor üretiliyor. Bu oksijeni mi onlara harcamak istemiyorum. Bu konu beni hiç üzmedi. Allah beni ateşlerin içinde aldı. "Çok şükür" dedim. Onları hiç bir zaman kendime layık görmediğim insanlardı. O yüzden her kes yoluna gitsin. Evrende her şey olduğu gibi gelişiyor biz çabalasak'da. Herkes benim hayatımda bir öğretmen, geliyorlar bana bir şeyler öğretip gidiyorlar" diye konuştu. 

Mutluluğu ilişkide aramadım

"Sizi Mutluluğu Buldunuz mu" şeklindeki bir soruya "Ben kendimle çok mutluyum. Hatta bu aralar daha mutluyum. Kendime yöneldim ve yapacaklarıma yöneldim. Ben hiç bir zaman mutluluğu bir ilişkiden aramadım. Yalnızda mutluyum. Biliyorsunuz, en son ilişkim olmuştu geçen yıl ondan sonra hiç olmadı" diye cevap verdi.

Hakan arkadaşım

Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı haberlerine ise "Alışın artık Hakan benim yakın arkadaşım. Bundan sonra hep görebilirsiniz. Bir kadın ile bir erkek arkadaş olabilir, bizde öyleyiz" dedi.