AVNİ ÖZGÜREL İLE TÜRKİYE ENSTANTANELERİ

Türkiye Salı 11 Mayıs 2021 12:00

Şair İlhami Çiçek'in adını yaşatmak, genç nesillere tanıtabilmek ve aynı zamanda kültüre katkı sağlamak için, ismini ve bölümlerini şiirlerinden alan yeni kültür-sanat sitesi Bilmek Vaktidir, farklı isimleri, alanında isim yapmış yazarları ve dosya konularıyla yayın hayatına devam ediyor.

Avni Özgürel ile Türkiye Enstantaneleri

Şair İlhami Çiçek’in adını yaşatmak, genç nesillere tanıtabilmek ve aynı zamanda kültüre katkı sağlamak için, ismini ve bölümlerini şiirlerinden alan yeni kültür-sanat sitesi Bilmek Vaktidir, farklı isimleri, alanında isim yapmış yazarları ve dosya konularıyla yayın hayatına devam ediyor.

Bilmek Vaktidir’in kurucusu ve aynı zamanda İlhami Çiçek’in kardeşi Mehmet Latif Çiçek'in son konuğu gazetemiz imtiyaz sahibi de olan gazeteci-yazar Avni Özgürel'di.

Avni Özgürel'in İstanbul'daki evinde gerçekleşen söyleşi; yazarın kendi dilinden hayatını, Türkiye'nin geçmiş siyasi iklimlerini, politikanın ideal zeminini içerdi.

İşte, kuşakların değişen profilleri üzerine yorumlarda bulunarak genç kuşaklara geçmişten günümüze Türkiye enstantaneleri sunan o söyleşi:

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR