BERKAY ÜÇLEDİ

Magazin Salı 12 Şubat 2019 00:30

Sekizinci günde de eğlenceye hız kesmeden devam eden Whitefest, ünlü DJ'lerin performansı ve Berkay konseriyle yine zirvede eğlencenin tek adresi oldu.

Berkay Üçledi

TikTok ana sponsorluğunda ve Yapı Kredi desteğiyle gerçekleşen festivalde gençler eğlencenin tadını doyasıya çıkardı.

Whitefest’in gündüz programında Bayram Özcan ve Doctor K ile başlayan eğlence after ski partide Çağlar Fidan, Erdem Kınay ve Percussion Tai ile doruklara ulaştı.

Whitefest’te 3. kez sahne alarak konser alanını tıklım tıklım dolduran popçu Berkay Şahin, bir kez daha festivale damgasını vurmayı başardı.

Kendisini dinlemeye gelen hayranları tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Berkay, programına sevilen parçalarından '' Gel Gel'' şarkısı ile başladı. Repertuvarında yer verdiği birçok şarkısında kendisine eşlik eden sevenlerine alkış ile karşılık veren ünlü popçu, muhteşem enerjisiyle parmak ısırttı.

' 'ÖMRÜNÜN UZAMASINI İSTEDİĞİM BİR KADIN VAR' '

Konserinin sonlarına doğru Yıldız Tilbe' nin ''Dayan Yüreğim' ' şarkısını söyleyen Berkay Şahin, şarkıya başlamadan önce Yıldız Tilbe'den övgü ile söz ederek '' Ömrünün uzamasını istediğim bir kadın var, oda Yıldız Tilbe...'' dedi. Harika performansını ''Gülüm'' şarkısı ile noktalayan yakışıklı popçu, alkışlar eşliğinde sahneden indi. Öte yandan Berkay' ı dinlemeye gelenler arasında Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Mert Vardar'da yer aldı.