BEST GIFT FEST'TEN RENKLİ ALIŞVERİŞ BALOSU

Magazin Salı 18 Haziran 2019 00:30

Aqua Florya AVM ve İstanbul Akvaryum ana sponsorluğunda hafta sonu gerçekleşen Best Gift Fest Alışveriş Balosu, binlerce kişiyi ağırladı.

BEST GIFT FEST'TEN RENKLİ ALIŞVERİŞ BALOSU

 Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki geleneksel hale gelen Best Gift Fest, ünlü isimlerin stantları başta olmak üzere giyimden kozmetiğe, aksesuardan takıya birçok alandaki tasarımcıları ziyaretçilerle buluşturdu.

İlk kez bir alışveriş merkezinde ve Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Aqua Florya AVM’de 2 gün boyunca süren Best Gift Fest, renkli şovlarıyla ve DJ müziği eşliğinde ziyaretçilerine keyifli saatler yaşattı. Emel Yıldırım moderatörlüğünde Yaşam Koçu Demet Hoşman astroloji sohbetleriyle büyük beğeni topladı. TOÇEV Başkanı Ebru Uygun son kitabı 180 Günde Hayallere Yolculuk’un imza gününü gerçekleştirdi. Ayrıca Bioenerji Uzmanı İsmail Cihangir Akıncı ve Senem Ebru Akıncı da katılımcılara ücretsiz danışmanlık vererek bioenerji konusunda misafirleri bilgilendirdi.

Best Gift Fest’e katılan ünlü isimler arasında Emel Yıldırım, Ivana Sert, Gizem Özdilli, Fatma Aydoğdu, Aypen Telci, Güler Doğan ve Nil Uzun vardı.