BİNLERCE SEVENİ ONUNCU KEZ

Magazin Cumartesi 01 Ekim 2022 05:00

Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde önceki akşam Serdar Ortaç, sevenleriyle buluştu.

BİNLERCE SEVENİ ONUNCU KEZ

Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde önceki akşam Serdar Ortaç, sevenleriyle buluştu.  Onuncu kez muhteşem bir konsere imza atan ünlü popçu, eski ve yeni şarkılarını harmanlayarak oluşturduğu repertuvarını binlerce hayranı ile birlikte seslendirdi.

SERDAR ORTAÇ DANSA, MÜZİĞE, EĞLENCEYE DOYURDU

28 yıldır sesi, yorumu, besteleri ve sayısız hit parçalarıyla gönüllere kazınan Serdar Ortaç, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde esti geçti! Konser alanı ünlü sanatçının hayranları ile bir kez daha hınca hınç doldu.

Konserine ‘Mesafe’ isimli şarkısıyla çıkış yapan Türk pop müziğinin sevilen ismi, ilk dakikalarda coşkuyu doruklara taşıdı. 1994 yılında ilk çıkış parçası olan ‘Karabiberim’den bu yana müzik piyasasına kazandırdığı sevilen şarkılarını seslendiren Serdar Ortaç, muhteşem bir müzik şölenine imza attı.  ‘Canıma Minnet’, ‘Sor’, ‘ Ben Adam Olmam’ gibi hareketli parçalarıyla müzikseverlere keyifli anlar yaşatan Ortaç, yeni single çalışması ‘İlaç’ı da sevenleri için seslendirdi. ‘Bilsem ki’, ‘Haber Gelmiyor Yardan’ gibi slow şarkılarıyla da romantizm rüzgarları estiren Serdar Ortaç, konserinde oyun havalarına da yer vererek dansa, müziğe, eğlenceye bir kez daha doyurdu.

Ünlü popçu, bitmeyen enerjisi, esprili tavrı ve söylediği şarkılarla Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde sevenlerine unutulmaz bir konser yaşattı.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR