"BİZE TATİL YOK"

Magazin Pazartesi 04 Temmuz 2022 04:57

Sesi ve sahne performansıyla son dönemlerde adından söz sıkça ettiren başarılı şarkıcı Deha Bilimlier geçtiğimiz akşam Bodrum Varyete de sahne aldı. Bilimlier sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Bize Tatil yok"

Yaz aylarında tatil yapmamız çok zor hatta imkansız bizim tatilimiz Eylül sonuna doğru o da çoluk çocukla bir kaç gün, bana başka tatile gerek yok çocuklarım olsun yeter, çünkü birbirimizi özlüyoruz.

 Sosyal Medyadan Çıkan Şarkıcılar var

İnternetle bizim piyasamız arasında dağlar kadar fark var bunu net olarak söylüyorum, herhangi bir arkadaşımızın internette bilmem kaç bin takipçisi var ve oda bizle aynı yerlerde sahne alıyor diyelim, sanıyorlar ki o bilmem kaç bin takipçisinin bir çoğu gelecek ama ne oluyor halası dayısı vesaire vesaire geliyor bu denklem çok ters bir denklem internet izlenme yada takipçi sayısına bakıp aldanılıyor yani sahne hayatının YouTube ile hiç bir alakası yok. Dönem dönem şarkıcılar geliyor gidiyor bir bakıyorsun hero gelmiş binlerce izleyeni var sonra bir bakıyorsun hero gitmiş mero gelmiş sonra bir bakmışsın hiç biri yok, ben anlayamıyorum bunu biz hep varız. Kalıcı arkadaşlarımız var tabi onlara sözümüz yok duman gibi sagapo gibi repçi arkadaşlarımız var.

Röportaj sonrası sevenlerinin karşısına çıkan genç şarkıcı her zamanki gibi Tanrım şarkısıyla programına başladı. Geniş repertuarıyla gece boyu konuklarını eğlenceye doyuran Bilimlier yaklaşık iki saat kadar sahnede kaldı.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR