Fon24_Sag

"BÖYLE BİR FIRSATI YAKALADIĞIM İÇİN MUTLUYUM"

Spor Perşembe 17 Mayıs 2018 15:07

18-20 Mayıs tarihileri arasında, Belgrad'da düzenlenecek THY Euroleague Final Four öncesinde basın toplantısı düzenlendi.

"Böyle Bir Fırsatı Yakaladığım İçin Mutluyum"

Toplantıda, Fenerbahçe Doğuş’tan Başantrenör Zeljko Obradovic ile İtalyan oyuncu Gigi Datome yer aldı. Ülkesinde düzenlenen Final Four’dan dolayı heyecanının dile getiren Coach Obradovic, “Benim için Belgrad'da olmak çok özel bir durum. Sadece 5 gün sürecek olmasına üzülüyorum. Böyle bir fırsatı yakaladığım için mutluyum. Dün akşam zaten birlikte keyifli vakti geçirmeye başladık. Çok kolay değil ama belki bu akşam da bir yerlere çıkarız diye düşünüyorum. Bakalım yarın ne olacak? Dediğim gibi burada yer almaktan çok mutluyum. Dörtlü Final'e kalmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Jasikevicius'un ne kadar çalışkan olduğunu biliyorum. Burada dostlarımı Belgrad'da görmekten gerçekten çok mutluyum. Ben 10. şampiyonluğumu düşünmüyorum sadece yarın oynayacağım Zalgiris maçını düşünüyorum. Salonda müthiş bir atmosfer olacaktır.” dedi.

Sarı Lacivertlilerin İtalyan yıldızı Gigi Datome ise, “Geçen sezon bizim için olağanüstüydü. O duyguları yeniden yaşamak istiyorum. Her Dörtlü Final kendi içinde özellikler taşır. Her Dörtlü Final'de başka deneyim kazanıyorsunuz. Maç içindeki her topun değerli olduğunu öğreniyorsunuz. Buraya son derece hazır bir şekilde geldik. Bizim taraftarımız başarımızın büyük bir parçası. Bize güven duyuyor olmalarından çok mutluyum. Aylar öncesinde biletlerini aldılar. Salonda çok fazla ses çıkacaktır. Oluşturacakları muhteşem ortam bize büyük yardımcı olacaktır. Neden herkes sakalıma taktı, bilmiyorum. Herkes bu soruyu soruyor. Belki bunu bir basın mensubu yapmak ister ama bunun da bir anlamı olmaz” şeklinde konuştu.