BURAY'DAN 'ADA MASALI'NA ÖZEL ŞARKI

Magazin Perşembe 10 Haziran 2021 04:00

Ay Yapım imzalı, 15 Haziran'da Star TV'de seyirciyle buluşacak 'Ada Masalı' için geri sayım devam ediyor. Büyülü ada atmosferi ve romantik hikayesiyle merakla beklenen dizi için ünlü müzisyen Buray 'Çift Gökkuşağı' şarkısını seslendirdi.

BURAY'DAN 'ADA MASALI'NA ÖZEL ŞARKI

Son dönemin başarılı genç oyuncuları Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı ‘Ada Masalı’, 15 Haziran akşamı seyirciyle buluşmaya hazırlanırken Buray’dan diziye özel şarkı sürprizi geldi. Ünlü müzisyen söz ve müziği Murat Güneş’e, düzenlemesi Cem Öget’e ait olan ‘Çift Gökkuşağı’ şarkısı için stüdyoya girdi. Aşk dolu sözleriyle dikkat çeken şarkıya, dizinden görüntülerin eşlik ettiği özel bir video hazırlandı.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunda Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın imzası bulunan dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR