"ÇİFT FORVETE DÖNDÜK"

Magazin Cuma 03 Temmuz 2020 03:00

İkinci kez ebeveyn olmanın sevinci yaşayan Arda Turan, Aslıhan Doğan çifti, Maslak'ta bulunan bir hastane çıkışı görüntülendi. Arda Turan mutluluğunun ifade ederken, "Artık dört kişilik bir aileyiz. Çift forvete döndük." dedi.

"Çift forvete döndük"

Minik Asil Aslan Turan’la hastane çıkışı basın mensuplarına açıklama yapan ve duygularını paylaşan Aslıhan Doğan,”Yaşadığım duygular tarif edilemez. İkinci kez bu duyguyu yaşadım çok özel ve çok güzel bir his." dedi. Arda Turan da, ”Çok mutluyum, Aslıhan’a teşekkür ettim ama sizlerin aracılığıyla da teşekkür etmiş olayım. Bana tarif edilmez duygular yaşattı, artık 4 kişilik bir aileyiz. Çift forvete döndük. Sizlere de çok teşekkür ediyoruz, bugünde yanımızda oldunuz. Bundan sonra Hamza’da olduğu gibi Asil’de göstermeme saklama gibi şeyler yok ama, 40’ı çıkana kadar nazardan çekindiğimiz için onun dışında hep buralardayız görüşürüz" açıklamasında bulundu.

'Her şey yolunda'

Sağlıklı bir doğum gerçekleştiğini belirten Aslıhan Doğan, ”Çok şükür her şey yolunda, 3 kilo 200 gram doğdu. 52 cm’de boy. Abisinden biraz daha boylu ve kilolu çıktı." dedi. Hamza Arda’nın kardeşini gördüğünü söyleyen Arda Turan ise, ”Gördü, ilk gün geldi. Güzel bir tanışma yaptık. 'Kardeşinden sana hediye falan var' dedik, hoşuna gidecek ufak tefek bir şey aldık ona. Şimdi eve gidince bakacağız. Artık her şey çok ilerledi doktorlardan da destek alıp abi, kardeş beraber büyümüleri için, tabi bizim zamanımızdaki gibi değil. Vatanına milletine hayırlı evlat olsunlar." şeklinde konuştu. Asil Aslan ve Hamza’nın bebekken kendisine benzediğini de sözlerine ekleyen Aslıhan Doğan, ”Sonradan babaya dönüyorlar, Hamza öyle oldu. Asil bana benziyor şimdi ama bakacağız’ dedi. Aslıhan Doğan’a yöneltilen, "Doğumdan çıkmış gibi durmuyor sunuz." ifadesine Arda Turan, ”Allah nazardan saklasın, nazar değmesin." değerlendirmesinde bulundu. Mutlu çift, Asil Aslan’la beraber ayrılarak evlerinin yolunu tutular.