ÇUKUR'DAN GÖRKEMLİ SEZON FİNALİ

Magazin Çarşamba 13 Haziran 2018 02:00

Yayınlandığı ilk günden bu yana milyonları SHOW TV ekranlarına kilitleyen 'Çukur' dün görkemli bir sezon finali gerçekleşti.

Çukur'dan Görkemli Sezon Finali

Tohum Otizm Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen sezon finalinin gala gecesi Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı. Yaklaşık 2 bin 'Çukur' hayranının akın ettiği salonda dizinin oyuncuları Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal ve Perihan Savaş başta olmak üzere dizinin tüm oyuncuları tam kadro katıldı. Kırmızı halı sonrası basının karşısına geçen oyunculardan Aras Bulut İynemli, "Yoğun bir sezon geçirdik. Böyle bir ekiple çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Önümüzdeki yılda güzel bir hikayeye hizmet edeceğiz. Bu gece, Otizmli çocukların yararına düzenlendiği için çok da mutluyum. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz mükemmel!" ifadelerini kullandı. Dilan Çiçek Deniz ise, "Bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Güzel bir ekip olduk, pozitif sinerjimizi de ekranlara yansıttık" dedi. Ercan Kesal ise, "Çukur, delikanlılığın, cömertliğim, ailenin ve dayanışma duygusunun günümüzde halen geçerli olabileceğini hatırlattı" derken bir diğer usta oyuncu Perihan Savaş, "Genç arkadaşlarla olmak çok keyifliydi. Büyük bir özveriyle çalıştık. Mahalle kültürünü yansıttık" şeklinde konuştu. Son olarak söz olan Erkan Kolçak Köstendil ise, "Seyircilerin ilgisine ve sevgisine mazhar olduğumuz için mutluyuz" cümleleriyle duygularını dile getirdi.

Düetlerle coşku tavan yaptı

Röportajlar sonrası konser için salona geçildi. Kongre merkezinde Toygar Işıklı ve Orkestrası “Çukur Müzikleri”ni
Allame “Kısır Döngü", Cem Adrian “Öf Öf”, Gazapizm feat. Aras Bulut İynemli “Heyecanı Yok”, Gazapizm feat. Cem Adrian “Kalbim Çukurda”,Kubilay Aka “Gamzendeki Çukur”, Nebil Sayın feat. Gökhan Bölükçü “Haydar Haydar”, No:1 feat. Melek Mosso “Hiç Işık Yok” ve Eypio "Gömün Beni Çukura" adlı şarkılar sanatçılar ve oyuncularla birlikte seslendirildi. Pek çok sürprizin yaşandığı Çukur Sezon Finali Gala Gecesi’nin biletlerinden elde edilen gelir Tohum Otizm Vakfı’na aktarıldı.

Rıza'ya destek çıktılar

Galatasaray futbol takımının Göztepe deplasmanında şampiyonluğunu ilan ettiği maç sonrası Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'in konuşmasını kesmesi nedeniyle tepki gören Rıza Kocaoğlu'na Çukur'un hayranları destek çıktı. Alanı dolduranlar sık sık Göztepe lehine tezahüratlar yaparken Kocaoğlu'nun bu tezahüratlar karşısında sessiz kalmayıp el sallaması dikkatlerden kaçmadı.