DOĞAL YAŞAM GÜNLERİ TEPE NAUTİLUS'TA

Güncel Çarşamba 05 Aralık 2018 20:45

Tepe Nautilus'ta, 7-9 Aralık tarihleri arasında Doğal Yaşam Günleri'ne ev sahipliği yapıyor.

Doğal Yaşam Günleri Tepe Nautilus'ta

Taze sebze- meyveden ekmeklere, kişisel bakım ürünlerinden lezzetli çay ve kahvelere kadar birçok doğal ürünü inceleme fırsatının olacağı etkinliklere Bitki Dünyası’nın yaratıcısı Hande Polat ve Fermente Mutfağım kurucusu Ferda Uslu da keyifli sohbetleriyle eşlik ediyor.

İstanbul’un tam kalbinde birbirinden farklı aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, 7-9 Aralık tarihleri arasında Doğal Yaşam Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Taze sebze- meyveden ekmeklere, kişisel bakım ürünlerinden lezzetli kahvelere kadar birçok doğal ürünü ve çocuk tekstiline kadar birçok doğal ürünün yer alacağı Doğal Yaşam Günleri’nde Jungle Katkısız Yiyecek, Paşa Çiftliği, A+ Doğal Yaşam, Pacco Baby, Hatice Teyze Doğal Ürünler, Hadi Ham Yap, Ecos3, Saf Bakkal, Gekoo Organik, Food Project Moda, Fermente Mutfağım, Lazika Çay, Milkella, Sihirli Çiftlik, Kapsulstore, Vine Bedding, Days Old Coffee, Bitki Dünyası - Hande Polat, The Snack Haus, Sığacık Hatırası ve Gürsoy Fındık ziyaretçileri bekliyor olacak.

Tepe Nautilus, Doğal Yaşam Günleri kapsamında 8 Aralık, cumartesi günü Bitki Dünyası’nın yaratıcısı Hande Polat ve Fermente Mutfağım’ın kurucusu Ferda Uslu’yu da ağırlıyor. Doğal bakım ürünleri ve organik beslenme üzerine gerçekleşecek söyleşilerde doğal cilt bakımına dair ipuçlarını öğrenebilir, sağlıklı tariflerle yeni atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.