EBRU YAŞAR ÖDÜLLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

Magazin Çarşamba 16 Mayıs 2018 02:00

Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen ''Yılın En İyileri Ödül Töreni'' geçtiğimiz akşam Double Tree by Hilton İstanbul Topkapı'da gerçekleşti.

Ebru Yaşar Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Gecede Yılın En İyi Fantezi Müziği Sanatçısı ödülünün sahibi olan Ebru Yaşar, ödül koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. Son yılların en çok ödül alan sanatçıları arasında yer alan başarılı sanatçı, ödülünü Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Kübra Gül'den aldı.

"Ben Ne Yangınlar Gördüm" şarkısını seslendirerek törene gelen misafirlerin kulakların pasını da silmeyi ihmal etmeyen Ebru Yaşar, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. '' Dinleyicilerime çok teşekkür ediyorum. Bu ödülü bana layık gören herkese teşekkür ediyorum. Bu gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum... Bu gecenin benim için elbette ayrı bir anlamı var. Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından böylesine değerli bir ödülle evime döneceğim için çok mutluyum. Hayatın her alanında engelleri kaldırmanın gerekliliğine inanıyorum. Engellerin bedenlerde değil, zihinlerde olduğunu düşünüyorum.'' sözleri ile başladığı röportajında dikkat çekici mesajlar veren Yaşar, ''Toplum olarak empati kurmaktan kaçınmamamız gerekiyor. Araba kullanırken... Karşıdan karşıya geçerken... İki dakikalığına da olsa aracımızı park ederken hatta. Aynı havayı soluduğumuz, aynı gökyüzü altına yaşadığımız insanların haklarına ve özgürlüklerine daha saygılı olmamız gerekiyor. Hepimiz birer engelli adayıyız. Bunu unutmamamız gerekiyor.'' dedi.

Muhabirlerin ''bu aldığınız kaçıncı ödül oldu?'' sorusuna tebessümle yanıt veren başarılı sanatçı, ''İnanın unuttum. Heyecandan her seferinde unutuyorum. İnşallah devamı gelir. Böyle gecelerde bol bol karşılaşır, durum değerlendirmesi yaparız.'' sözleri ile gazetecileri de tebessüm ettirdi.