EREN AB VE DERYA YILDIRIM'DAN BEKLENEN SİNGLE

Magazin Cuma 24 Ocak 2020 00:30

Amerika'da binlerce DJ arasından başarı ile adından söz DJ Eren AB, yeni single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Eren AB ve Derya Yıldırım'dan beklenen single

Fransa'da yaşayan genç Pop'çu Derya Yıldırım ile ortak bir çalışma yapan Eren AB “I’m Ready" adlı ortak single çalışmasını 24 Ocak'ta Sony Music Türkiye (SMM) etiketi ile tüm dijital platformlarda yayına sunuyor.

Yabancı şarkılara yaptığı çalışmalarıyla büyük beğeni toplayan Eren AB, kendine özgü şarkılarla Amerika'da müzik listelerine girmeyi başardı. Geçen yıl “Give Me More “ adlı son single albümü ile Kuzey Amerika'da 25'nci sıradan başladığı başarılı çıkışını sürdürerek listelerde 5'nci sıraya kadar yükselen DJ Eren, yeni çalışması ile iddialı geliyor. Eren "I'm Ready" adlı son çalışmasında genç pop'cu Derya Yılıdırım ile birlikte başarılı bir çalışma orta çıkardığını ve bu yaz şarkısının çok ses getireceğinden emin olduğunu söyledi.

Resim altı:
Amerika'da yaşayan Türk DJ Eren AB, genç müzisyen Derya Yıldırım ile yaptığı ortak çalışması “I’m Ready" adlı son single çalışmasını Sony Music Türkiye'den piyasaya çıkıyor.

EN ÇOK OKUNANLAR