ERSAN ER'DEN SEVENLERİNE BAYRAM SÜRPRİZİ

Magazin Perşembe 13 Mayıs 2021 04:51

"Tanrım" şarkısıyla müzik listelerini alt üst eden Ersan Er, bugüne kadar birçok hit şarkıya imza atarak müzik dünyasında sağlam ve emin adımlarla ilerliyor.

ERSAN ER'DEN SEVENLERİNE BAYRAM SÜRPRİZİ

Pandemi döneminde de üretimine ara vermeden devam eden ünlü sanatçı, bayram sürprizi yaparak üzerinde titizlikle çalışarak hazırladığı yeni şarkısı ‘Mucize’yi Digiline Prodüksiyon etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.  Başarılı şarkıcı ‘Mucize’ adlı şarkısını bundan önceki çalışmalarında olduğu gibi remix versiyonuyla da dinleyicilerle buluşturdu.

Sahne performansıyla her çıktığı mekânı dolduran Er, Mucize ile bu yaza damga vurmaya hazırlanıyor. Tüm dijital platformlarda yayımlanan şarkının söz ve müziği Adnan Fırat, düzenlemesi Hatem Tutkus imzası taşıyor. Tüm korona önlemlerini göz önünde bulundurarak Silivri’de kanola tarlaları içinde çekilen klibin yönetmen koltuğunda ise İsmail Zade oturuyor.

KALBİMİZİ MUCİZELERE AÇALIM

Yaptığı projelerde hiçbir zaman tutmazsa kaygısı taşımadığını belirten Ersan Er, “Çok şükür şarkılarım hep sevildi. ‘Mucize’de eminim ki ‘Tanrım’ gibi dillerden düşmeyecek ve çok sevilecek. Klip çekimi sırasında çok keyifli bir çalışma geçirdik. Silivri Büyükkılıçlı Köyü muhtarı Ahmet Mutlu’ya da verdiği destekler için teşekkür ederim. Bu yıl ayrılıkların, acıların, hüzünlerin üzerine hep birlikte kocaman bir çizik atalım ve kalbimizi mucizelere açalım” dedi.

 

ABONE OL