Fon24_Sag

ESRA EROL 36 OLDU

Magazin Pazar 13 Mayıs 2018 02:00

Yıllardır gündüz kuşağının en çok izlenen isimlerinden biri olan Esra Erol, 36 yaşına bastı.Önceki gece doğum gününü ailesi ve arkadaşları ile Nişantaşı Limon Köyiçi adlı mekanda kutlayan Erol'a bir çok hediye geldi.Bagajın tamamını kaplayan hediyelere yer kalmayınca, çareyi arka koltuğa koymakta buldular.

Esra Erol 36 Oldu

Geceye popçu Bengü, geçtiğimiz aylarda nişanladığı armatör Selim Selimoğlu’yla katıdı.İkili, mekan çıkışı konuşmak yerine utangaç tavırlar sergileyerek hızlıca kendilerini bekleyen araç ile oradan ayrıldılar.

Onur’la Şarkı söyledik

Mekandan ilk çıkan isim “Vatanım Sensin” dizisinin oyuncusu Bergüzar Korel’di.Korel, basın mensuplarıyla kısa süreli sohbet ederken geceyle alakalı anılarını paylaştı.”Uzun zamandır böyle eğlenmemiştim.Onurla şarkı söyledik.Çok beğendiler.” dedi.” Geçtiğimiz günlerde çıkan Kenan İmirzalıoğlu ile bir projede yer alacağınız haberleri doğrumu?” sorusuna ise “ Arkadaşlar böyle birşey yok.O haberi bende gazeteden okudum.” cevabını verdi.

Başkan’ın tescilli güzeli


Gecenin sürpriz davetlisi ise Beşiktaş başkanı Fikret Orman’dı.Çapkınlıklarıyla bilinen Orman’ın son sevgilisi 1992 Türkiye güzel Özlem Kaymaz oldu.El ele mekana giren Orman ve Kaymaz tüm soruları yanıtsız bıraktı.Çift, mekan çıkışıda aynı tavrı takınırken Vip araçları ile oradan ayrıldı.


İşine son verdirelim

Geceden iki bayanla ayrılan, sanatçı kişiliğiyle bilinen Ercan Saatçi, alkolün dozunu kaçırınca ortalığı karıştırdı.İlk olarak karşı kaldırımdaki kendisini görüntüleyen kameraya “Yaşa Fenerbahçe sen çok yaşa” diye bağırdı.Kendisini görüntüleyen kameraya aynı şekilde bir kaç defa daha tezahürat yaparak yanına çağırdı.Saatçi, yanına çağırdığı muhabir ve kameramana ilk önce küfür etti, hızını alamayarak elindeki telefonu çıkardı.Telefon ile Kanal D muhabiri Barış Ağıl’a da küfür ederek kayda alan Ercan Saatçi, yanındakilere “Bu çocuk nerede çalışıyor.Hemen işine son verdirelim.” dedi.

Bizde adettendir


Doğum günü sahibi Esra Erol, mekandan çıkan son isimdi.Erol, “ Dolu dolu bir 35 yaş geçirdim ve şimdi 36 oldum.Bugün buraya gelen tüm dostlarına ve aileme teşekkür ediyorum.” dedi.Neden geç çıktığını anlatan sunucu, “Bizde adettendir.Böyle gecelerde şarkılar, sözler söylenir.Gecenin sonunda da uzun uzun sohbet edilir.” dedi. “Ne dilediniz” sorusuna gülen Esra Erol, “ Yeni yaşımda ailem için sağlık, huzur ve mutluluk diledim” diyerek kardeşi Eda Erol ile evlenirin yolunu tuttu.