ETEKLER VE PANTOLONLAR KAPALI GİŞE

Magazin Çarşamba 06 Kasım 2019 12:18

Mine Artu'nun kaleme aldığı Serkan Budak'ın yönetmenliğinde perde açan Etekler ve Pantolonlar adlı müzikli komedi, Türkiye'nin dört bir yanında sanatseverlerle buluştu.

Etekler ve Pantolonlar kapalı gişe

Nergis Kumbasar, Nurseli İdiz ve Kimya Gökçe Aytaç'ın rol aldığı oyunun gala gecesi, muhteşem bir gösteriye sahne oldu.

Karı koca ilişkisinin komedi diliyle anlatıldığı ve yapımcılığını Ali Temiz ile Serkan Budak’ın üstlendiği oyunda Nurcan yıllardır görüşmediği okul arkadaşı Aysel'e sürpriz yaparak evine ziyarete geliyor. Nurcan kocasının kendisini aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel'den yardım istemek için geldiğini açıklıyor. Aysel Nurcan'ın durumuna üzülüyor ve ona yardım edeceğini söylüyor. Aysel ve Nurcan, Nurcan'ın eşine karşı strateji belirlerken, Aysel de bu durumlardan etkilenip kendi evliliğini sorgulamaya başlıyor.

Nurcan ve Aysel evliliklerini sorgularken geçmişlerine bir yolculuk yapıyor ve aslında ikisi de hayatlarında olmak istedikleri gibi değil de, aile ve çevre baskısıyla, başkalarının onları görmek istedikleri bireylere dönüştüklerini anlıyor. İki eski arkadaşın evliliklerini sorgulamak için başladıkları süreç, artık kendi istedikleri hayatlara doğru yol aldıkları bir sürece dönüşüyor.

 

 

 

EN ÇOK OKUNANLAR