Fon24_Sag

GENÇ ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLENDİ

Güncel Cumartesi 09 Haziran 2018 09:43

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu'nun düzenlediği bilim, kültür ve spor alanlarında yapılan yarışmada dereceye giren öğrenciler 5. Zirvedekiler Ödüllerine kavuştu. Antrenörlüğünü Şefik Örkmez'in yaptığı Badminton dalında Sarıyer Şampiyonu ise Ömer Arat oldu.

Genç Şampiyonlar ödüllendi

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu 2017 - 2018 eğitim ve öğretim yılında öğrenciler, yaz tatiline elde ettikleri başarıların ödülleri ile girdi. Bilim, kültür ve spor dallarında yeteneklerine göre ayrılan öğrenciler, 5. Zirvedekiler Ödül Töreni ile ödüllerine kavuştu.

Badminton dalındaki başarısıyla antrenörün dikkatin çeken Ömer Arat, Sarıyer İlçe Şampiyonu oldu. Ömer Arat ve diğer öğrenciler ödüllerini ailelerinin de katılımıyla törende teslim aldı.
Sarıyer ilçe şampiyonu olan diğer öğrenciler ise şöyle: Efe Şenyel, Mustafa Hatipoğlu, Tuna Yaşar Zontul, Ayda Sarı, Ege Mustafa Efe Özdemir, Engin Pamir İmren.

Gazetemiz YeniBirlik’in İmtiyaz sahibi Avni Özgürel’in de torunu olan genç şampiyon Ömer Arat aldığı ödülün heyecanını kuzeni Zeynep Aysel’le paylaştı