GÖKSEL: 'İÇİMDE ÇOK SİNİRLİ BİR İNSAN VAR'

Magazin Pazar 14 Temmuz 2019 00:31

Atlantis Yapım organizasyonu olan Vadi Açıkhava Konserleri'nde önceki akşam Göksel, sahne aldı. Yaklaşık 10 bin hayranına unutulmaz bir gece yaşayatan ünlü şarkıcı, performansıyla tam not aldı.

GÖKSEL: 'İÇİMDE ÇOK SİNİRLİ BİR İNSAN VAR'

'DANS DEĞİL, BOKS DERSİ ALDIM'

Göksel, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Muhabirlerin "Sizi artık dans ederken sahnede görebiliyoruz. Dans dersleri alıyor musunuz?" sorusuna Göksel, "Ben önceleri 'Dansla benim ne alakam var diye' düşünürdüm. Ancak gittikçe müziğim başka bir şeye dönüşmeye başladı. Kuliste dansçı arkadaşlarım da beni bekliyor. Tüm konser boyunca değil ama gerektiren şarkılarda dans çalışmalarımız var. Bende kendi içimde başka bir şey keşfettim. Dans dersi değil ama bedenimle ilgili çalışmalar yaptım. Boks dersi aldım. Dans iddiam yok ama gerekeni yaptığıma inanıyorum" şeklinde cevap verdi.

'BOKS BANA TERAPİ GİBİ GELİYOR'

"Neden boks dersi alıyorsunuz?" şeklindeki soruya ise şarkıcı "Çok zevkli ve bana iyi geliyor. Siz sakin bir insan görüyorsunuz ama içimde çok sinirli bir insan var zaman zaman. Onu da atıyorum. Bana terapi gibi geliyor. Benden bir boksçu çıktığına inanamıyorum" sözleriyle yanıt verdi.