GÖZDE ANÇEL-SAMET BU SEFER 'DÖKÜLDÜ MÜREKKEBİM' DİYECEK

Magazin Cuma 29 Eylül 2023 15:11

Bu zamana kadar Buray şarkılarının söz yazarı ve bestecisi olarak tanıdığımız Gözde Ançel, notalarını bu sefer kendi ve yol arkadaşı Samet Aydın için kullandı ve yepyeni şarkıları 'DÖKÜLDÜ MÜREKKEBİM' ile ikili müzik severleri selamladı.

GÖZDE ANÇEL-SAMET BU SEFER 'DÖKÜLDÜ MÜREKKEBİM' DİYECEK

Bu zamana kadar Buray şarkılarının söz yazarı ve bestecisi olarak tanıdığımız Gözde Ançel, notalarını bu sefer kendi ve yol arkadaşı Samet Aydın için kullandı ve yepyeni şarkıları ‘DÖKÜLDÜ MÜREKKEBİM’ ile ikili müzik severleri selamladı.

Yaptıkları başarılı çalışmaları ve müzikaliteleri ile adlarından sıkça bahsettiren ikili yine Gözde Ançel’e ait bir şarkı ile çıkış yaptı.

‘Döküldü Mürekkebim’in ilginç bir hikayesi olduğunu söyleyen Ançel, aslında bu şarkıyı yıllar önce yaptığını ama bir türlü istediği gibi olmadığı için rafa kaldırdığını ancak şarkının düzenlemesini yapan müzisyen Gürkan Kömürcü ile tanıştıktan sonra şarkı bambaşka bir ruha kavuştuğu için sevenleri ile buluşturma kararı aldıklarını söyledi.

Şarkıya çekilen klipte ise Gözde ve Samet’in tanışma hikayesi ve bir günlük yaşamları, yönetmen Barış İlkay Belen tarafından kameraya aktarıldı.

Başarılı ikili ‘Buray‘a bir teşekkür borcumuz var, O olmasa belki de yollarımız hiç kesişmeyecekti’ şeklinde yorumda bulundular. Bu şarkının onlar için bir dönüm noktası olacağına inanan ikili, çok iddialı bir şekilde geldiklerini ifade ediyorlar.

‘Döküldü Mürekkebim’ 29 Eylül Cuma günü tüm platformlarda!

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR