​İÇTEN DIŞA GÜZELLİĞİN YAZA MERHABA PARTİSİ…

Magazin Salı 06 Haziran 2023 13:00

Kurucusu olduğu Türkiye'nin en hızlı büyüyen temiz kozmetik markası Deauty Skin ile kısa sürede ülke ve dünya çapında büyük başarı elde eden başarılı iş kadını Dilşat Erdil," Yaza Merhaba" partisini önceki gün Nişantaşı'nda gerçekleştirdi.

​İçten Dışa güzelliğin Yaza Merhaba partisi…

Dilşat Erdil, vegan içerikli Deauty Skin ve Deauty Beauty ürünleri ile hedefinin dünya devleri arasına girmek olduğunu söylerken “Bu Türkiye’den dünyaya açılan bir markanın hikayesidir. Yaptığım her bir ürünü sanatla harmanyalıp, bilimin ışığında ve doğa ananın gücü ile aşkla tasarlıyorum. Bu marka bu ülkenin milli gururu olana kadar daima çalışacağım.”dedi. Erdil hem markasının ikinci yılının başlangıcını hem de yaz aylarının gelişini yakın dostlarıyla kutladı. Birbirinden tanınmış simaların katılıdğı davette, misafirler ürünleri denerken keyifli anlar geçirdi. Davete katılanlar arasında Miray Akay, Tuğba Melis Türk, Zeynep Özyağcılar, Duygu Genç, Özlem Yarar, Nilay Yalçınkaya gibi isimler vardı. 

Zeynep Özyağcılar gazetecilerin “ En Güzel Parçam” oyununda ki yapay zeka konusu hakkında sorulara “ Yapay Zeka gerçekten korkutucu bir olay. İnsanlarım yerini alabilecek kadar korkutucu. İnsanlar yapay zeka ve robotlarla ilişki yaşayacak. Oraya doğru gidiyoruz. 
Kuruluş Osman’ın güzel yıldızı Miray Akay ailesinin bir kısmının Ukrayna’da yaşaması ve nasıl oldukları hakkındaki sorulara “ Bir kısmı orada bir kısmı burada yaşıyorlar. Çok zor zamanlar geçiriyoruz. Ailemizden birkaç kişiyi kaybettik. Onları orada çok merak ediyoruz ama bize hayatımıza devam etmemizi onları düşünmememizi bir şekilde hayatlarına devam ettiklerini söylediler. Ama yasaklar kalktığında ilk fırsatta oraya gideceğiz.”dedi.
ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR