İRAN DİZİSİNDEN ARZU YANARDAĞ'A ROL TEKLİFİ

Magazin Çarşamba 21 Temmuz 2021 04:30

İran'da geniş bir hayran kitlesi bulunan Arzu Yanardağ'a dünyaca ünlü İranlı yönetmen Mehrdad Ghafarzadeh'in yeni dizisinden teklif geldi. Ünlü oyuncu, "Hikaye ve rol hoşuma gitti ama önceliğim yerli yapımlar" dedi.

İran dizisinden Arzu Yanardağ'a rol teklifi

Son olarak TRT 1’de yayınlanan “Türkan Hanım’ın Konağı” dizisiyle seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu Arzu Yanardağ’ın İran’da geniş bir hayran kitlesi var. Sosyal medyada çok sayıda İranlı takipçisi olan ünlü oyuncuya yönelik bu ilgi, ülkedeki dizi ve film yapımcılarının dikkatinden kaçmadı. Yanardağ, hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğuyla İranlı yapımcıların radarına girdi.

HİKAYE VE ROL HOŞUMA GİTTİ

Geçtiğimiz günlerde yönetmenliğini Mehrdad Ghafarzadeh’in üstlendiği, çekimleri devam eden tarihi dizide rol alması için Arzu Yanardağ’a teklif sunuldu. Sanatçı, kendisi için yerli yapımların öncelikli olduğunu söyledi: “Hikaye ve rol hoşuma gitti ama benim önceliğim yerli yapımlarda rol almak. Şu anda menajerimle beraber gelen senaryoları değerlendiriyoruz. İçime en fazla sinen projeyi kabul edeceğim.”

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR