"KADINA ŞİDDETE HAYIR"

Magazin Cuma 09 Kasm 2018 02:00

Müziğin güçlü sesi Hakan Altun, geçtiğimiz günlerde, İstMarina AVM'e içerisinde bulunan Jolly Joker sahnesinde muhteşem bir geceye imza attı.

"Kadına Şiddete Hayır"

Yaklaşık bin beş yüz kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden kapıda kuyruklar oluşturduğu gecede sevilen şarkısı, "Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum" şarkısı ile hayranlarını selamlayarak, seslendirdiği romantik şarkılarla hayranlarını mest etti.

ÇARŞI KADINA ŞİDDETE KARŞI

Son zamanlar da kadına şiddet olayları gündemi korurken, Beşiktaş fanatiği olan arabesk şarkıcı Altun, çıktığı sahnede kendini dinlemeye gelen hayranlarına Beşiktaş taraftar grubu olan “Çarşı'nın kendine öz sloganıyla ,” Çarşı küfüre karşı, Çarşı Kadına Şiddete Karşı. Kadına el uzatanlara şiddet gösterenlere karşıyız. Bunlara dur demeliyiz.“ ifadelerinde bulundu.

YAŞASIN ARABESK

Dillere dolanan şarkılarını seslendirdiği gecede usta şarkıcı Hakan Altun, “ Bu gece durmak yok. Bana bir saat sahnede kal dediler anlaşmamız öyle. Fakat ben iki saat söylerim üç saat söylerim hiç önemli değil, gücümüz yetene kadar buradayız. Yaşasın Arabesk’” diyerek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.