KAYSERİNİN EN BÜYÜK DAMATLIK MAĞAZASI

Ekonomi Perşembe 18 Ocak 2018 20:42

Kayseri'nin en çok tercih edilen ve sektöründe öncü olmuş MBS Damat Giyim, düzenlemiş olduğu kampanyalarla yoğun ilgi gördü.

Kayserinin En Büyük Damatlık Mağazası

MBS giyim mağazası,15 Şubat 2017- 30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu kampanya ile hediye kazanan şanslı müşterilerini 30 Aralık 2017 tarihinde mağazada yapılan kura ile belirledi. MBS giyim Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükşekerci, giyim sektöründe damatlık tasarımlarında yılların tecrübesiyle kalitede öncü olmaya çalıştıklarını söyledi. Büyükşekerci, “2500 kişiye damatlık satışı yaparak haklı gururumuzu yaşıyoruz. Bu sektörde ilerleyerek hedeflerimizi gerçekleştireceğiz.” diye konuştu. Kampanyalarını ve hediyelerini geleneksel hale getirmek isteyen Büyükşekerci, alışverişi yapan müşterilerine her yıl bir şenlik havasını yaşatmak istediklerini ifade etti.   

Modern ve zengin seçenekler

Kayseri’de en çok tercih edilen mağaza olduklarını dile getiren Büyükşekerci şunları kaydetti: “Zengin ürün seçeneklerimiz arasında yer alan klasikten, moderne, her zevke hitap ediyoruz. Erkek giyimde modernliği bir adım öne taşıyan MBS giyim, günlük ve özel günler haricinde dış giyim alanında da ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.” 13 Ocak 2018 tarihinde açıklanan çekiliş sonucunda kampanya da üç kişiye balayı tatili, üç kişiye damatlık ve üç kişiye karizmatik damatlık hediye edildi.