Fon24_Sag

KUZEYDEN, BASKETBOL MİLLİ TAKIMLAR RESMİ SU SPONSORU OLDU

Spor Çarşamba 13 Haziran 2018 12:34

1000'e yakın ürünü ortalama 10 dakikada kullanıcılarına buluşturan akıllı telefon uygulaması Getir'in, 1 yıl önce piyasaya sunduğu su markası Kuzeyden, Türkiye Basketbol Milli Takımlar Resmi Su Sponsoru oldu.

Kuzeyden, Basketbol Milli Takımlar Resmi Su Sponsoru Oldu

Sponsorluk anlaşması dün, İstanbul Levent’te gerçekleşen basın toplantısında düzenlendi. Toplantıda Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, TBF Genel Sekreteri Serbülent Şengün, TBF Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım, A Milli Erkek Takım Menajeri Kerem Tunçeri ve Getir Kurucusu Nazım Salur yer aldı.

Basın toplantısındaki konuşmasına özel sektörle olan güzel iş birliklerinden mutluluk duyduklarını belirterek başlayan TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu “Milli Takımlarımıza destek veren lider markalara bir yenisini daha ekliyoruz. ‘Kuzeyden Su’ ile yapmış olduğumuz 1.5 yıllık anlaşmayla yaşamımızın vazgeçilmezi doğal ve sağlıklı suya millilerimizin de en yüksek kalitede ulaşmasını sağlayacağız. Toplum sağlığını ve sporun gelişimini her daim gözeten bir ekip olarak; çevreci, yenilikçi ve güçlü markalarla işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Getir Kurucusu Nazım Salur ise, Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirdikleri iş birliği ile ilgili konuşmasında “Biz, yaşamın koşturması ve yoğunluğu içerisinde kendine zaman ayırmak isteyen şehir insanına çözüm olmak ve hayatı kolaylaştırmak vizyonuyla ‘Getir’i 10 dakikada teslimat üzerine planladık. Yaklaşık 3 yıl önce kurduğumuz girişimimizden bundan tam bir yıl önce de su markamız Kuzeyden doğdu. Kuzeyden’le amacımız, insan sağlığı için en önemli unsurlardan biri olan suyu herkese 7/24, istenilen anda ulaşılabilir hale getirmekti. Şimdi de ulusal ve uluslararası milli takım organizasyonlarında A Milli Erkek ve Kadın Basketbol Takımları’ndan erkeklerde Ümit(U20), Genç(U19,U18), Yıldız(U16, U15)’a ve kadınlarda Ümit(U20), Genç(U18), Yıldız(U16, U15)’a kadar tüm takımlarımıza destek vereceğiz. Kuzeyden’le sağlığı, sporu ve doğayı sahiplenmekten ve Türkiye Basketbol Milli Takımlar resmi su sponsoru olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.” dedi.