MFÖ ENERJİSİYLE VADİ AÇIKHAVA'YI ISITTI

Magazin Pazartesi 23 Eylül 2019 00:30

Bu yazın başında açılan ve kısa sürede ünlü yıldızların gözde konser mekanı haline gelen, İstanbul'un en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, orman kıyısındaki muhteşem atmosferiyle birbirinden ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturmaya U.S. Polo ASSN. Açıkhava Konserleri serisi ile devam ediyor.  

MFÖ enerjisiyle Vadi Açıkhava'yı ısıttı

MFÖ, havanın soğuk olmasına rağmen, konsere başladığı andan itibaren enerjisi ve şarkılarıyla Vadi Açıkhava’yı dolduran binlerce hayranına coşku dolu anlar yaşattı. ‘Ele Güne Karşı’ ve ‘Mazaretim Var’ şarkıları ile başlayan konserde Özkan Uğur  ‘Hoşgeldiniz, evet biz söyledik şimdi sıra sizde’ diyerek seyirciyi de eğlenceye ortak etti. 3 saate yakın unutulmaz bir müzik şölenine imza atan MFÖ, şarkıları ile Vadi Açıkhava sahnesinde büyülü bir gecenin yaşanmasını sağladı.

 1971’de ‘Türküz Türkü Çağırırız’ plaklarıyla kariyerlerine start veren MFÖ, 1984'te çıkan ‘Ele Güne Karşı’ albümüyle birlikte toplam 13 albümde (3 best of, 10 stüdyo albümü) dillere dolanan sayısız şarkılarıyla adlarını şimdiden Türkiye tarihine altın harflerle yazdırdı. Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan grup temmuzda çıktıkları Vadi Açıkhava sahnesine bu kez U.S. Polo ASSN. Konserleri kapsamında döndü. 50 yıla yaklaşan müzik geçmişleriyle üç nesle seslenen MFÖ farklı yaşlardan oluşan bir hayran kitlesine sahip

 

EN ÇOK OKUNANLAR