MİLLİ TAKIM'IN YENİ SPONSORU VOONKA

Spor Pazartesi 11 Haziran 2018 14:51

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle tüketicileri ile buluşan Voonka, Türkiye Basketbol Milli Takımları'nın resmi vitamin ve mineral sponsoru oldu.

Milli Takım'ın Yeni Sponsoru Voonka

Sponsorluk anlaşması, dün İstanbul Levent’teki bir otelde yapılan basın toplantısında gerçekleşti. Toplantıda, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Voonka Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Keçelioğlu yer aldı.

Voonka ile 3 yıllık bir anlaşma sağladıklarını belirten Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, konuşmasında, “Toplumumuzda basketbolun en sevilen sporların başında gelmesi, ailelerin hem tribünde hem de ekranları başında verdikleri destek, bizi daha iyi işler yapmak için cesaretlendiriyor. %100 yerli sermaye ile kurulan ve kendisine uluslararası hedefler koyan besin destek markası Voonka’nın, Basketbol Milli Takımlarımızın tedarik sponsoru olduğunu açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Voonka Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Keçelioğlu ise, Türkiye Basketbol Milli Takımları’nın resmi vitamin ve mineral sponsoru olmaları ile ilgili, “Böyle bir organizasyonun içinde Voonka olarak yer almak ve federasyonumuzun Türkiye’nin basketbol geleceğini tasarlamasına destek olmak bize büyük mutluluk ve gurur vermektedir. Türkiye Basketbol Federasyonu ile artarak devam edeceğine inandığımız bu iş birliğinden gurur duyduğumuzu ifade ederken, tüm kategorilerde hem kadın, hem erkek basketbol milli takımlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.