Kurban_bayrm
OnceHalk

NESTLé PURE LİFE'TAN YENİ CAM DAMACANA

Ekonomi Pazartesi 16 Eylül 2019 12:36

Suyun en saf ve doğal hali Nestlé Pure Life kalitesiyle şimdi cam şişede.

Nestlé Pure Life'tan yeni cam damacana

Dünyanın lider ambalajlı su markası Nestlé Pure Life, yeni cam damacanasını lanse etti. Sağlıklı yaşam ve yeterli su tüketimi konularında toplumda farkındalık yaratmayı amaçlayan Nestlé Pure Life, artan talep doğrultusunda cam damacanasını tüketicileri ile buluşturdu.

Cam damacana ile ilgili detaylı bilgi veren Nestlé Pure Life Marka Müdürü Melike Karagöz, “Nestlé Pure Life olarak her zaman tüketicilerimize kulak veriyor, onların geri bildirimlerini önemsiyoruz. Cam damacanaya artan talebe karşılık, suyun en saf ve doğal halini tüketicilerimize ulaştıracağımız yeni ürünümüz cam damacanamızı piyasaya sürdük. Nestlé Pure Life kalitesiyle 15 litre olarak tüketicilerimize sunduğumuz ürünümüzün, talebi en iyi şekilde karşılayacağına inanıyoruz. Nestlé Pure Life satışı yapılan ülkeler arasında cam damacanayı ilk kez Türkiye’de lanse etmekten de büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Yeni cam şişenize Nestlé Pure Life Mobil Aplikasyonu ile bir tıkla ulaşmanın mümkün olduğunu söyleyen Karagöz, dileyen tüketicilerin ise 444 08 44 müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla sipariş verebileceğini iletti.

Nestlé Pure Life, 15,5 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketicilerinin beğenisine sunuluyor.