"NİKAH ŞAHİDİ KORAY AVCI"

Magazin Pazartesi 21 Haziran 2021 04:45

Bayhan Prodüksiyon Organizasyonu ile gerçekleşen "Açıkhava Konserleri" turnesinin Konya ayağında dün sahne Koray Avcı'nındı.

"NİKAH ŞAHİDİ KORAY AVCI"

Konya Selçuklu Kongre Merkezi Açıkhava Sahnesi'nde gerçekleşen konser pandemi kuralları çerçevesinde yapılırken, Koray Avcı'yı dinlemeye gelen müzikseverler keyifli dakikalar yaşadı.

"NİKAH ŞAHİDİ KORAY AVCI"

Türkiye ve Avrupa'da gerçekleştirdiği turneler ile geniş kitlelere ulaşan Koray Avcı, sevenleriyle tekrar bir araya gelmek ve yine tüm şarkılarını hep birlikte söylemekten çok mutlu olduğunu dile getirdi. Geniş repertuarı ile Konyalılarla şarkılar söyleyen sanatçı, sahnesinde hayırlı bir işe de vesile oldu. Genç bir adamın ricasını kırmayan Avcı, genç adam ve kız arkadaşını sahnesine davet etti. Sahnede romantik bir konuşma yapan genç adam Koray Avcı şarkıları eşliğinde kız arkadaşına evlenme teklif etti. Çok renkli dakikaların yaşandığı anlarda Koray Avcı çiftin nikah şahidi olma sözünü verdi.

Koray Avcı, Bayhan Organizasyon Açıkhava Konserleri turnesi kapsamında Adana, Datça, Bodrum, Kuşadası; Marmaris Açıkhava konserleri ile 2021 yazında takipçileri ile buluşmaya devam edecek.

ABONE OL