PAŞAKÖY YENİ PARKINA KAVUŞUYOR

Aydın Salı 27 Ekim 2020 03:00

Yenipazar Belediyesi'yle uyum içerisinde çalışan Aydın Büyükşehir Belediyesi, Yenipazar"da bir mahalleye daha park kazandırıyor.

Paşaköy yeni parkına kavuşuyor

Yenipazar Belediyesi’yle uyum içerisinde çalışan Aydın Büyükşehir Belediyesi, Yenipazar"da bir mahalleye daha park kazandırıyor.

Kazanan Yenipazar

Çalışmaları yerinde inceleyen ve Büyükşehir Belediyesi'yle Yenipazar Belediyesi'nin uyum içerisinde çalıştığını ifade eden Yenipazar Belediye Başkan Yardımcısı Malik Ercan "Her türlü talebimiz karşılanıyor. Bir istiyoruz, bin veriliyor. Bundan en kârlı çıkan da vatandaşlarımız oluyor. Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nun desteğiyle Yenipazar'ın her mahallesinde çalışıyoruz, vatandaşlarımızın talebi olan, mahallelerimizin ihtiyacı olan her türlü işi de yapmaya talibiz" ifadelerini kullandı.

İmeceyle yapılıyor

Paşaköy halkının yapılan hizmetlerden çok memnun olduğu için parkın yapılmasında da yardım ettiğini söyleyen Ercan, "Mahallede istinat duvarı ihtiyacı vardı. Mahalleli bizlerle birlikte bir gün içerisinde duvarı ördü. Şu anda da mahalleli parkın yapımında çalışıyor, yani Büyükşehir Belediyesi, Yenipazar Belediyesi ve Paşa köylüler imeceyle iş yapıyor. Ortaya da güzel bir eser çıkacak" dedi.

 

 

 

 

Ekatilim_Birlik

EN ÇOK OKUNANLAR