Fon24_Sag

POLİSTEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Magazin Pazar 13 Mayıs 2018 02:00

Oyuncu Burcu Binici, önceki akşam Beşiktaş sahilde kız arkadaşı ile yürüyüş yaparken, yayalar için yeşil ışık yandığı sırada karşıya geçerken üzerine doğru bir araç hareket etti.

Polisten Şikayetçi Oldu

Refleks olarak aracı kullanan kişiye sert bir çıkışta bulundu. Bu sırada aracı kullanan şahsın da komiser çıkması olayı iyice karıştırdı. Şahıs, Binici’ye kimlik sordu. Aralarında tartışma çıktı. Binici, 155’i arayarak polisi polise şikayet etti. Komiser ve Binici en yakın polis karakoluna giderek şikayette bulundu. İfadesini veren komiser karakol çıkışı, ‘’Bana bende komiserim dedi. Bende kimlik sordum göstermedi ve sağa sola telefon açmaya başladı. On dakika sonra kimliğini çıkararak havaya kaldırdı ve mobese kameralarına karşı gösterdi’’ dedi.

Bana seni içeri attırırım dedi

Binici ise karakol çıkışı bir hayli üzgündü. Elleri titreyerek konuşan ve gözleri dolan oyuncu, ‘’Bana yeşil ışık yanarken aracı üzerime sürdü. Bana kimliğimi sordu ve komiser olduğunu söyledi. Seni içeri attırırım diye söylemlerde bulundu. Neye uğradığımı şaşırdım. Amirleri gelip uzun süre çalıştıklarını ve uykusuz kaldıklarını bu yüzden çok yorgun oldukları için böyle bir hareket yapmış olabileceklerini söyledi. O kişilerin adına hatta benden özür diledi. Bende şikayetçi olmayacaktım. Fakat bana ve arkadaşıma birer bardak çay geldi. Bir polis memuru çayı elimden alarak o çayı içemezsin dedi ve ben o an yıkıldım. Neredeyim acaba diye kendime sormaya başladım. Bu yüzden şikayetçi oldum. Zaten mobese kayıtlarında her şey mevcut. Bakalım ne olacak’’ diyerek evinin yolunu tuttu. İki tarafta birbirinden şikayetçi olduğundan dolayı, hangi tarafın haklı olduğu önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır.