PROJE GENÇLERDEN, DESTEK BELEDİYEDEN

Çorum Salı 15 Eylül 2020 10:57

Gençlik çalışmalarına önemseyen Çorum Belediyesi, gençlerin hazırlayacaklarını projelere mali destek olacak. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, belediye olarak eğitime yönelik çok önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, gençlik merkezleriyle birlikte gençlere eğitim desteği verdiklerini hatırlattı.

PROJE GENÇLERDEN, DESTEK BELEDİYEDEN

Gençlik çalışmalarına önemseyen Çorum Belediyesi, gençlerin hazırlayacaklarını projelere mali destek olacak. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, belediye olarak eğitime yönelik çok önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, gençlik merkezleriyle birlikte gençlere eğitim desteği verdiklerini hatırlattı. Aşgın, gençlik çalışmalarının koordinasyonu ile ilgili özel bir birim kurdukların ve bu birimin gençlere yönelik önemli çalışmalar gerçekleştireceğini ifade etti.

Mali destek

Projelerini hazırlayan gençlere Çorum Belediyesi’nin mali destek sağlayacağını vurgulayan Başkan Aşgın, “Gençlerimiz tarafından hazırlanan projelere mali destek vereceğiz. Bizlere gelen projeler bağımsız bir komisyon tarafından değerlendirilecek. Komisyon tarafından desteklenmesine karar verilen projeleri destekleyeceğiz. Başarılı gençlerimizin önünü açacağız” dedi. Çorum Belediyesi olarak şehir dışından kamp yerleri kiralayıp Çorum gençliğine kamp imkânı sunacaklarını da dile getiren Başkan Aşgın, “Gençlik çalışmalarımızı bundan sonra daha da yoğunlaştıracağız” diye konuştu.

 

 

 

ABONE OL