'RECEP İVEDİK 5' GÖSTERİME GİRMEDEN REKOR KIRDI

Magazin Çarşamba 15 Şubat 2017 14:39

'Recep İvedik 5' gösterime girmeden rekor kırdı
Recep İvedik serisinin 5. Filmi, 16 Şubat 2017 Perşembe günü izleyiciyle buluşacak. 8 Şubat’ta ön satışa çıkan filmin biletleri ise 500 bin adedi aşan satışla rekor kırdı.

Serinin 4. filmi ile 2014 yılında gösterime girdiği ilk 6 haftada 7 milyon gişe yaparak rekor kıran Recep İvedik serisinin 5. filmi henüz ön satışta 500 bin rakamını aştı. Kendi rekorunu egale etmesi beklenen Recep İvedik 5 filmi biletlerinin yüzde 80’ini aşkın kısmı ise internet üzerinden satıldı.

İlk 4 filminde türlü maceralara atılan, özlü sözleri ve dillere pelesenk olan replikleri ile hafızalara kazınan Recep İvedik bu kez serinin 5. filmi ile uluslar arası arenada Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanıyor. Yanındaki ekiple birlikte yarım kalan işini tamamlamak üzere yollara düşen Recep İvedik, çeşitli spor dallarında profesyonel olarak görev alan sporcuları müsabakalara taşıma işini bir adım daha ileriye götürüyor. Türlü sakarlıkları ile kaş yapmak isterken göz çıkartan Recep, bu kez Türkiye’yi atletizmden güreşe kadar pek çok alanda temsi etmek durumunda kalıyor.

EN ÇOK OKUNANLAR