SANATIMDA MÜTEVAZİ OLAMAM!

Magazin Salı 11 Ocak 2022 04:55

Usta sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. İşlerinden dolayı İstanbul, Ankara ve İzmir arası mekik dokuyan Yıldzıhan, yakın zamanda stüdyoya gireceğini de belirtti.

SANATIMDA MÜTEVAZİ OLAMAM!

Yıldızhan, ''Ben bu piyasaya lazımım. İyi solistlerin bu işi bırakmaması lazım. Sanatımda mütevazi olamam. Sanata dair birçok saçma sapan iş yapılıyor ve dinleyici bunu kabul etmiyor artık.İnsanlar kendileri olmuyor.'' dedi.

Affetmeyeceğim!

''Kızlarım flört edemez'' açıklamasıyla sosyal medyadan destekleyenler kadar ağır hakarete de maruz kalan Yıldızhan, açtığı davaları gazetecilerin hatırlatması üzerine, ''Bine yakın kişiye dava açtım. Benim ailem kırmızı çizgimdir. Kim ne düşünüyorsa düşünsün. Benim anlayışım bu. Kendini bilmezler ölmüş anneme küfür etti. Ama affetmeyeceğim. Davalar açılmasıyla 50-100 kişi özür mesajları atmaya başladı. Ama affetmeyeceğim ve bu işinde takipçisi olacağım. Bu insanlar ceza almalı ki, kimse kimseye küfür, ağır hakaret edemeyeceğini bilmeli.

Kilotla da Sahneye Çıkmasınlar Bi Zahmet!

Gülşen ve Hadise'nin sahne kostümlerinin çok konuşulmasıyla ilgili soru yöneltilen İzzet Yıldızhan, ''Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Kilotla da çıkmasınlar bi zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz. Ve dikkat de etmeliyiz'' dedi. MESUT YILMAZ

ABONE OL