SERKAN KAYA ŞARKILARIYLA KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Magazin Pazar 28 Kasım 2021 04:50

Cahide Palazzo'da Serkan Kaya geceleri hız kesmeden devam ediyor.

SERKAN KAYA ŞARKILARIYLA KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Sesi ve yorumuyla arabesk müziğin en başarılı sanatçılarından Serkan Kaya, önceki akşam Cahide Palazzo sahnesinde performansıyla kendine hayran bıraktı.

Serkan Kaya’nın muhteşem performansından önce Cahide Show Grubu’nun eğlenceli şovları büyük alkış topladı. Şovların ardından sahne alan Kaya, bir an olsun düşmeyen enerjisiyle iki saat boyunca şarkılarını misafirleriyle hep bir ağızdan seslendirdi.

Zaman zaman kendisini dinlemeye gelenlerle sahneden diyalog kuran sanatçı, eğlenceli anılarıyla da herkesi güldürdü.

Şafak Sezer Düeti

Konuklar arasında yer alan Şafak Sezer’i sahneye davet eden Serkan Kaya, oyuncuyla birlikte düet yaptı. Birlikte seslendirdikleri ‘Vur Gitsin Beni’ şarkısıyla Cahide’yi yıkıp geçtiler. Serkan Kaya’yla şarkı söylemekten mutluluk duyduğunu belirten Şafak Sezer, Kaya’ya teşekkür etti.

Eski Cahide’de iki kez film çektiğini söyleyen Sezer, yeni mekanı çok beğendiğini söyleyerek belki ilerleyen günlerde burada da yeni projelerinden birini çekebileceğinin sinyalini verdi.

Kendi şarkılarının yanı sıra usta sanatçıların da şarkılarını seslendiren Serkan Kaya, muhteşem yorumuyla alkışlar eşliğinde sahneden indi.

 

ABONE OL
300x250